В Чернівцях за борги відключатимуть теплопостачання

отоплениеУ Чернівцях планується обмежувати теплову енергію тим будинкам, які більше двох місяців не платять за тепло. З такою заявою виступив Олександр Меленчук, голова Чернівцітеплокомуненерго.

При цьому, обмеження в подачі тепла можуть стартувати вже з наступного тижня. Меленчук зазначив, що дотримувати температурний режим не буде можливості, оскільки на вводах буде обмежуватися тиск. Таким чином, у квартирах чернівчан стане холодніше. Однак у підприємства не буде іншого вибору.

За словами керівника підприємства, Чернівцітеплокомуненерго має великі борги — близько 115 мільйонів гривень. З них 12 мільйонів гривень складає заборгованість перед Чернівцігаз. Варто відзначити, що мова йде про нову заборгованості, оскільки Теплокомуненерго расчиталось з попередніми боргами на початок опалювального сезону.

Меленчук зазначив, що у Чернівцях з оплатою опалення існують величезні проблеми. На даний момент з чернівчан, які користуються послугами централізованого опалення, за тепло рачитались тільки 49% жителів.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Обмеження руху в Чернівцях на День...

Рух транспорту в центральній частині Чернівців з нагоди Дня Незалежності Ук...

thumbnail
hover

На Буковині виявили розшукуваного Інтерполом іноземця

У пропускному пункті Порубне на державному кордоні України з Румунією під ч...

thumbnail
hover

Проїзд по 4 грн в Чернівцях...

Рішення Чернівецької міської ради стосовно скасування установи тарифів на ...

Залишити коментар