В Чернівцях за борги відключатимуть теплопостачання

отоплениеУ Чернівцях планується обмежувати теплову енергію тим будинкам, які більше двох місяців не платять за тепло. З такою заявою виступив Олександр Меленчук, голова Чернівцітеплокомуненерго.

При цьому, обмеження в подачі тепла можуть стартувати вже з наступного тижня. Меленчук зазначив, що дотримувати температурний режим не буде можливості, оскільки на вводах буде обмежуватися тиск. Таким чином, у квартирах чернівчан стане холодніше. Однак у підприємства не буде іншого вибору.

За словами керівника підприємства, Чернівцітеплокомуненерго має великі борги — близько 115 мільйонів гривень. З них 12 мільйонів гривень складає заборгованість перед Чернівцігаз. Варто відзначити, що мова йде про нову заборгованості, оскільки Теплокомуненерго расчиталось з попередніми боргами на початок опалювального сезону.

Меленчук зазначив, що у Чернівцях з оплатою опалення існують величезні проблеми. На даний момент з чернівчан, які користуються послугами централізованого опалення, за тепло рачитались тільки 49% жителів.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Опалення в Чернівцях увімкнуть наприкінці жовтня

До кінця жовтня, згідно з прогнозами синоптиків, в Чернівцях очікується тепл...

thumbnail
hover

На Буковині з 15 жовтня діє...

Осінньо-зимовий нерестовий заборона на вилов струмкової форелі на Буковині ...

thumbnail
hover

Ресторани Чернівців — Список найкращих ресторанів

В Чернівцях існує багато закладів харчування, ресторанів, які пропонують см...

Залишити коментар