В Чернівцях з’явиться справжня лазерна арфа

лазерная арфаНовий унікальний арт-об’єкт з’явиться в Чернівцях на вулиці Ольги Кобилянської. Його проезентація відбудеться в рамках святкування Дня вуличної музики 2018 у Чернівцях.

Так, сьогодні, 18 травня, на вулиці Ольги Кобилянської, 53, біля «Вернісажу на Панській» відбудеться презентація лазерної арфи. Початок заходу — о 21:00.

Йдеться про електронний музичному інструменті, що складається з декількох лазерних променів. Гра на лазерної арфі нагадує гру на традиційному інструменті. Творцем лазерної арфи є винахідник Бернард Зайнер, і сам пристрій з’явилося в 1981 році. Лазерна арфа працює по фотоелектричному принципом. На фотоелемент потрапляє кожен з лазерних променів, за рахунок чого здійснюється робота синтезатора. Сам автор пристрої Зайнер, а також Жан-Мішель Жарр, Себастьян ПАМАРТ і Клод Ліфанте використовували лазерну арфу на концертах.

За заявами організаторів, лазерна арфа стане ще однією туристичною родзинкою Чернівців. Також це буде перший інтерактивний арт-об’єкт міста, за допомогою якого люди зможуть створювати власну високотехнологічну музику.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Грабіжники прийшли в ломбард і збіжали...

У Києві два зловмисника намагалися пограбувати ломбард, але ВконтактеFacebookTwi...

thumbnail
hover

Поліцейські вилучили зброю у буковинця

Під час проведення заходів із протидії незаконному обігу зброї правоохорон...

thumbnail
hover

Вілкул: За два роки можна створити...

«У нас талановиті, працьовиті люди. І не всі підприємства ще зруйновані. У Вк...

Залишити коментар