В Чернівцях з’явиться справжня лазерна арфа

лазерная арфаНовий унікальний арт-об’єкт з’явиться в Чернівцях на вулиці Ольги Кобилянської. Його проезентація відбудеться в рамках святкування Дня вуличної музики 2018 у Чернівцях.

Так, сьогодні, 18 травня, на вулиці Ольги Кобилянської, 53, біля «Вернісажу на Панській» відбудеться презентація лазерної арфи. Початок заходу — о 21:00.

Йдеться про електронний музичному інструменті, що складається з декількох лазерних променів. Гра на лазерної арфі нагадує гру на традиційному інструменті. Творцем лазерної арфи є винахідник Бернард Зайнер, і сам пристрій з’явилося в 1981 році. Лазерна арфа працює по фотоелектричному принципом. На фотоелемент потрапляє кожен з лазерних променів, за рахунок чого здійснюється робота синтезатора. Сам автор пристрої Зайнер, а також Жан-Мішель Жарр, Себастьян ПАМАРТ і Клод Ліфанте використовували лазерну арфу на концертах.

За заявами організаторів, лазерна арфа стане ще однією туристичною родзинкою Чернівців. Також це буде перший інтерактивний арт-об’єкт міста, за допомогою якого люди зможуть створювати власну високотехнологічну музику.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП в Чернівцях на Героїв Майдану...

На вулиці Героїв Майдану в Чернівцях у вівторок, 17 липня, сталася аварія. Про ...

thumbnail
hover

В Чернівцях вирішено проблему з нестачею...

Інформацію про брак хлору для очищення водопровідної води спростували в ком...

thumbnail
hover

На Буковині помер сильно обгорілий чоловік

В результаті роботи зі зварювальним апаратом 29-річний буковинець Андрій Про...

Залишити коментар