В Чернівцях з’явиться справжня лазерна арфа

лазерная арфаНовий унікальний арт-об’єкт з’явиться в Чернівцях на вулиці Ольги Кобилянської. Його проезентація відбудеться в рамках святкування Дня вуличної музики 2018 у Чернівцях.

Так, сьогодні, 18 травня, на вулиці Ольги Кобилянської, 53, біля «Вернісажу на Панській» відбудеться презентація лазерної арфи. Початок заходу — о 21:00.

Йдеться про електронний музичному інструменті, що складається з декількох лазерних променів. Гра на лазерної арфі нагадує гру на традиційному інструменті. Творцем лазерної арфи є винахідник Бернард Зайнер, і сам пристрій з’явилося в 1981 році. Лазерна арфа працює по фотоелектричному принципом. На фотоелемент потрапляє кожен з лазерних променів, за рахунок чого здійснюється робота синтезатора. Сам автор пристрої Зайнер, а також Жан-Мішель Жарр, Себастьян ПАМАРТ і Клод Ліфанте використовували лазерну арфу на концертах.

За заявами організаторів, лазерна арфа стане ще однією туристичною родзинкою Чернівців. Також це буде перший інтерактивний арт-об’єкт міста, за допомогою якого люди зможуть створювати власну високотехнологічну музику.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Екоподаток в Чернівцх за 8 місяців...

Упродовж восьми місяців цього року платники екологічного податку, які переб...

thumbnail
hover

В Черновцах ремонтируют водопровод сразу по...

Работники Черновцыводоканала в пятницу, 21 сентября, проводят работы по ликв...

thumbnail
hover

Полиция Черновцов установила личность маньяка с...

Личность неизвестного мужчины, на днях приставал к первоклассницы в одном и...

Залишити коментар