В Чернівцях відбудуться читання на підтримку Сенцова

сенцов олегЧитання п’єси «Заручини» російського драматурга Олени Гремін відбудуться в Чернівцях в Центральному палаці культури в суботу, 9 червня. Дане заходу пройде в підтримку українського режисера Олега Сенцова, російського політв’язня, який голодує вже 26 день.

У читаннях п’єси засновниці московського незалежного театру «Театр.doc» Олени Гремін візьме участь чернівецький театр Темп. Відзначимо, що п’єсу обрали неспроста — вона носить документальний характер і була створена на основі судових процесів у справі Сенцова, отриманих з відкритих джерел.

Нагадаємо, що українського письменника, сценариста і кінорежисера Олега Сенцова заарештували в 2014 році за подозенію в тероризмі. Російський суд засудив Сенцова до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Зараз українець перебуває в колонії і голодує вже 26 днів. Лікарі відзначають, що Сенцов знаходиться до стану, дуже близькій до критичного, і є загроза його здоров’ю. У зв’язку з цим, всіх бажаючих запрошують долучитися до читань п’єси «Заручини» в Чернівцях на підтримку Олега Сенцова. Організатори заявляють, що лише об’єднавшись, можна заявити світові і допомогти Сенцової. Початок читань — 9 червня о 19:00. Вхід вільний.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Что тормозит запуск е-билета в Черновцах

билетВ Муниципальном инфоцентре рассказали о трудностях, которые возникли ...

thumbnail
hover

В центре Черновцов умер прохожий 15...

В Черновцах в четверг, 15 ноября, почти в центре города, произошел трагический...

thumbnail
hover

Тройное ДТП в Черновцах на Русской...

На улице Русской в ​​Черновцах в среду, 14 ноября, произошла дорожная авария ...

Залишити коментар