В Чернівцях відбудеться суд стосовно ДНРівця

суд правосудиеВідносно 49-річного командира роти незаконного військового формування на Донбасі прокуратура Чернівецької області затвердила і направила до суду обвинувальний акт.

Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області провело судове розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури. В результаті вдалося встановити, що обвинувачений бере участь в діяльності терористичної організації «ДНР» з 2014 року. Крім того, чоловік також активно бере участь в бойових діях, спрямованих проти співробітників правоохоронних органів і військових Збройних сил України.

Відзначається, що обвинувачений брав участь в бойових діях в ряді населених пунктів на Донбасі, а саме — Дмитрівці, Пісках, Ясинуватої, Червоному партизані, Авдіївці, за Савур-Могилою, а також на території Донецького аеропорту імені Прокоф’єва.

Відповідно до частини 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України дії обвинуваченого були визначені як участь у терористичній організації. Чоловік ховається від слідства і продовжує вести незаконну діяльність, продовжуючи брати участь в незаконному військовому формуванні в числі російсько-терористичних військ.

Покарання, яке загрожує обвинуваченому — позбавлення волі до 15 років з кіонфіскаціей майна або без нього.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

В Чернівцях раптово померла студентка-першокурсниця 16...

Раптово померла студентка Чернівецького національного університету імені ...

thumbnail
hover

Чернівчан попереджають про складні погодні умови...

У прес-службі Чернівецької міської ради попереджають про складні погодні ум...

thumbnail
hover

В Чернівці з візитом прибуває посол...

До Чернівців з візитом прибуває Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії па...

Залишити коментар