В Чернівцях не курсують маршрутки №37 і 38

маршрутка богданАвтобуси маршрутів №37 та №38 тимчасово обслуговуються, як повідомив приватний перевізник Олег Огородник.

Так, за словами перевізника, через зміни в схемі маршруту №38 даний рейс став нерентабельним, причому, настільки, що в деякі дні навіть не вистачає на дизельне паливо. Так, якщо раніше маршрутка курсувала по вулиці Головній до вулиці Миколаївській, то зараз схема змінилася — біля проспекту Незалежності автобус повертає на вулицю Ясський (колишня Ватутіна), їде по вулицях Миру, Авангардної та Миколаївській. Розворот маршрутка робить практично посеред дороги. Ще один істотний недолік — практично повна відсутність зупинок.

При цьому, за словами перевізника, пасажирів в зворотному напрямку майже не буває — буквально кілька людей протягом всього дня. Назад маршрутка їде по вулицях Авангардній, Карменюка, Винниченко. Хоч ділянку дороги завдовжки близько 3 кілометрів, там є багатоповерхові будинки, пасажирів все одно дуже мало. Тому доцільність даного маршруту дуже важко оцінити.

Нагадаємо, раніше маршрутка №38 курсувала від гіпермаркету Епіцентр через вулицю Головну до аеропорту. Маршрут був змінений з 21 червня 2018 року, і автобус почав ходити від Епіцентру по Головній, Ясської, Миру до вулиці Миколайчука.

Робочій групі пропонували розглянути поділ маршруту на №38 і №38А, однак, рішення не погодили. Також не розглядаються й альтернативні варіанти, в зв’язку з чим було вирішено зовсім припинити курсування по цьому напряму. На ремонт і заправку транспорту, на зарплати водіям грошей не вистачає через нерентабельність маршрутів. Тільки від рішення міськради залежить, коли може бути можливим відновлення руху.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...