В Чернівцях не курсують маршрутки №37 і 38

маршрутка богданАвтобуси маршрутів №37 та №38 тимчасово обслуговуються, як повідомив приватний перевізник Олег Огородник.

Так, за словами перевізника, через зміни в схемі маршруту №38 даний рейс став нерентабельним, причому, настільки, що в деякі дні навіть не вистачає на дизельне паливо. Так, якщо раніше маршрутка курсувала по вулиці Головній до вулиці Миколаївській, то зараз схема змінилася — біля проспекту Незалежності автобус повертає на вулицю Ясський (колишня Ватутіна), їде по вулицях Миру, Авангардної та Миколаївській. Розворот маршрутка робить практично посеред дороги. Ще один істотний недолік — практично повна відсутність зупинок.

При цьому, за словами перевізника, пасажирів в зворотному напрямку майже не буває — буквально кілька людей протягом всього дня. Назад маршрутка їде по вулицях Авангардній, Карменюка, Винниченко. Хоч ділянку дороги завдовжки близько 3 кілометрів, там є багатоповерхові будинки, пасажирів все одно дуже мало. Тому доцільність даного маршруту дуже важко оцінити.

Нагадаємо, раніше маршрутка №38 курсувала від гіпермаркету Епіцентр через вулицю Головну до аеропорту. Маршрут був змінений з 21 червня 2018 року, і автобус почав ходити від Епіцентру по Головній, Ясської, Миру до вулиці Миколайчука.

Робочій групі пропонували розглянути поділ маршруту на №38 і №38А, однак, рішення не погодили. Також не розглядаються й альтернативні варіанти, в зв’язку з чим було вирішено зовсім припинити курсування по цьому напряму. На ремонт і заправку транспорту, на зарплати водіям грошей не вистачає через нерентабельність маршрутів. Тільки від рішення міськради залежить, коли може бути можливим відновлення руху.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Відповідальність за несплату ЄСВ для роботодавців

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відпові...

thumbnail
hover

Чернівчани сплатили ЄСВ на 865 млн...

Протягом семи місяців цього року  працедавці Чернівців спрямували на соціа...

thumbnail
hover

Патрульная полиция Буковины осуществляет набор кандидатов...

В пресс-службе патрульной полиции Черновицкой области сообщается, что набор...

Залишити коментар