В Чернівцях 3 вересня відбудеться автопробіг

автопробег укрУ Чернівцях 3 вересня з 13:00 до 14:00 відбудеться автомобільний пробіг, який увійде в число заходів з нагоди святкування 500-річчя Реформації в Україні.

Відзначимо, що представники протестантських церков проводять в Чернівцях різні заходи в відпо з президентським указом «Про відзначення в Україні 500-річчя реформації».

Так, автопробіг, який проводиться за даним випадком, пройде за двома маршрутами. Перший напрямок піде від вулиці Галицький шлях по Гагаріна, на Головну, Садову вулиці, потім на вулицю героїв Майдану, на проспект Незалежності, на вулицю Головний до парку культири і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Що стосується другого напрямку руху автопробігу, то маршрут стартує від заводу Кварц, далі йде по вулиці Головна, Комарова, Героїв Майдану, по вулиці Садовій до Головної та парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Крім того, в парку з 16:00 до 19:00 відбудеться просвітницький захід під назвою «Країна здоров’я». Захід спрямований напопулярізацію здорового способу життя. Крім того, всі бажаючі можуть відвідати показ фільму «Лютер», який відбудеться з Літньому театрі з 19:00 до 21:00. Показ — безкоштовний.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

День міста Чернівці 2017

День міста Чернівці 2017 традиційно відбудеться в перші вихідні жовтня. У нині...

thumbnail
hover

Ресторани з живою музикою в Чернівцях

У Чернівцях представлено широке розмаїття ресторанів. Тут кожен знайде для ...

thumbnail
hover

Ресторани Чернівці, каталог найкращі ресторани в...

Ресторанний бізнес відіграє в Чернівцях велику роль, що неозброєним оком мо...

Залишити коментар