В Чернівцях 3 вересня відбудеться автопробіг

автопробег укрУ Чернівцях 3 вересня з 13:00 до 14:00 відбудеться автомобільний пробіг, який увійде в число заходів з нагоди святкування 500-річчя Реформації в Україні.

Відзначимо, що представники протестантських церков проводять в Чернівцях різні заходи в відпо з президентським указом «Про відзначення в Україні 500-річчя реформації».

Так, автопробіг, який проводиться за даним випадком, пройде за двома маршрутами. Перший напрямок піде від вулиці Галицький шлях по Гагаріна, на Головну, Садову вулиці, потім на вулицю героїв Майдану, на проспект Незалежності, на вулицю Головний до парку культири і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Що стосується другого напрямку руху автопробігу, то маршрут стартує від заводу Кварц, далі йде по вулиці Головна, Комарова, Героїв Майдану, по вулиці Садовій до Головної та парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Крім того, в парку з 16:00 до 19:00 відбудеться просвітницький захід під назвою «Країна здоров’я». Захід спрямований напопулярізацію здорового способу життя. Крім того, всі бажаючі можуть відвідати показ фільму «Лютер», який відбудеться з Літньому театрі з 19:00 до 21:00. Показ — безкоштовний.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП за участі таксі в Чернівцях...

ДТП за участю автомобіля однієї з служб таксі відбулося в Чернівцях на вулиц...

thumbnail
hover

В Чернівцях — акція протесту проти...

У Чернівцях активісти «Національного корпусу» перекрили рух в районі б...

thumbnail
hover

У помешканні голови Чернівціводоканалу СБУ проводять...

У квартирі начальника комунального підприємства Чернівціводоканал співроб...

Залишити коментар