В Чернівцях 3 вересня відбудеться автопробіг

автопробег укрУ Чернівцях 3 вересня з 13:00 до 14:00 відбудеться автомобільний пробіг, який увійде в число заходів з нагоди святкування 500-річчя Реформації в Україні.

Відзначимо, що представники протестантських церков проводять в Чернівцях різні заходи в відпо з президентським указом «Про відзначення в Україні 500-річчя реформації».

Так, автопробіг, який проводиться за даним випадком, пройде за двома маршрутами. Перший напрямок піде від вулиці Галицький шлях по Гагаріна, на Головну, Садову вулиці, потім на вулицю героїв Майдану, на проспект Незалежності, на вулицю Головний до парку культири і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Що стосується другого напрямку руху автопробігу, то маршрут стартує від заводу Кварц, далі йде по вулиці Головна, Комарова, Героїв Майдану, по вулиці Садовій до Головної та парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Крім того, в парку з 16:00 до 19:00 відбудеться просвітницький захід під назвою «Країна здоров’я». Захід спрямований напопулярізацію здорового способу життя. Крім того, всі бажаючі можуть відвідати показ фільму «Лютер», який відбудеться з Літньому театрі з 19:00 до 21:00. Показ — безкоштовний.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

За неправдиві повідомлення про мінування чернівчанин...

В кінці 2017 житель Чернівців повідомив в поліцію про мінування двох об’єкт...

thumbnail
hover

На Буковині перевищено поріг захворюваності на...

На території Чернівецької області протягом четвертого тижня поспіль відзна...

thumbnail
hover

Чернівчанин завоював перемогу на чемпіонаті світу...

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» чернівчанин Іва...

Залишити коментар