В Чернівцях 3 вересня відбудеться автопробіг

автопробег укрУ Чернівцях 3 вересня з 13:00 до 14:00 відбудеться автомобільний пробіг, який увійде в число заходів з нагоди святкування 500-річчя Реформації в Україні.

Відзначимо, що представники протестантських церков проводять в Чернівцях різні заходи в відпо з президентським указом «Про відзначення в Україні 500-річчя реформації».

Так, автопробіг, який проводиться за даним випадком, пройде за двома маршрутами. Перший напрямок піде від вулиці Галицький шлях по Гагаріна, на Головну, Садову вулиці, потім на вулицю героїв Майдану, на проспект Незалежності, на вулицю Головний до парку культири і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Що стосується другого напрямку руху автопробігу, то маршрут стартує від заводу Кварц, далі йде по вулиці Головна, Комарова, Героїв Майдану, по вулиці Садовій до Головної та парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Крім того, в парку з 16:00 до 19:00 відбудеться просвітницький захід під назвою «Країна здоров’я». Захід спрямований напопулярізацію здорового способу життя. Крім того, всі бажаючі можуть відвідати показ фільму «Лютер», який відбудеться з Літньому театрі з 19:00 до 21:00. Показ — безкоштовний.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новий рік 2018 в Чернівці

Новорічні свята не за горами, і скоро Чернівці закружаться у святковій метуш...

thumbnail
hover

Головну ялинку привезуть до Чернівців 6-7...

Дерево для головної новорічної ялинки Чернівців вже вибрали. Струнка і пухн...

thumbnail
hover

Чернівецькі студентки перемогли на конкурсі документального...

На фестивалі документального кіно «Скарб Солідарності», який проходив 1...

Залишити коментар