Спецоперація Мігрант стартувала на Буковині

02narada01З 1-го по 31-ше серпня підрозділи Національної поліції України спільно з Державною міграційною й прикордонною службами за участю СБУ перевірятимуть законність перебування на території краю іноземних громадян.

Для належної взаємодії та обміну інформацією проведено спільну координаційну нараду керівництва обласних управлінь НПУ, ДМС і Чернівецького прикордонного загону. Учасники наради вивчили алгоритми і порядок проведення дій під час проведення профілактичних заходів «Мігрант».

Метою цього превентивного заходу є нагляд та контроль за виконанням законодавства в міграційній сфері, виявлення кримінальних елементів, котрі проникли на територію регіону з метою вчинення протиправних дій та запобігання вчиненню правопорушень іноземцями.

Правоохоронці в ході проведення спецоперації перевірятимуть місця значного скупчення іноземних громадян, а саме: продуктові та речові ринки, гуртожитки, готелі, залізничний вокзал, автостанції тощо.

Велику увагу поліція області звертатиме на автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, котрі ними керують.

Також посилиться контроль за особами, котрі здійснюють незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України автотранспортом.

Усі порушники міграційного законодавства будуть притягнуті до відповідальності, а при необхідності – видворені за межі України.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Відповідальність за несплату ЄСВ для роботодавців

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відпові...

thumbnail
hover

Чернівчани сплатили ЄСВ на 865 млн...

Протягом семи місяців цього року  працедавці Чернівців спрямували на соціа...

thumbnail
hover

Патрульная полиция Буковины осуществляет набор кандидатов...

В пресс-службе патрульной полиции Черновицкой области сообщается, что набор...

Залишити коментар