Спецоперація Мігрант стартувала на Буковині

02narada01З 1-го по 31-ше серпня підрозділи Національної поліції України спільно з Державною міграційною й прикордонною службами за участю СБУ перевірятимуть законність перебування на території краю іноземних громадян.

Для належної взаємодії та обміну інформацією проведено спільну координаційну нараду керівництва обласних управлінь НПУ, ДМС і Чернівецького прикордонного загону. Учасники наради вивчили алгоритми і порядок проведення дій під час проведення профілактичних заходів «Мігрант».

Метою цього превентивного заходу є нагляд та контроль за виконанням законодавства в міграційній сфері, виявлення кримінальних елементів, котрі проникли на територію регіону з метою вчинення протиправних дій та запобігання вчиненню правопорушень іноземцями.

Правоохоронці в ході проведення спецоперації перевірятимуть місця значного скупчення іноземних громадян, а саме: продуктові та речові ринки, гуртожитки, готелі, залізничний вокзал, автостанції тощо.

Велику увагу поліція області звертатиме на автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, котрі ними керують.

Також посилиться контроль за особами, котрі здійснюють незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України автотранспортом.

Усі порушники міграційного законодавства будуть притягнуті до відповідальності, а при необхідності – видворені за межі України.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Рестораны Черновцов на корпоративы к Новому...

Несмотря на то, что на дворе только ноябрь, задумываться о новогодние корпор...

thumbnail
hover

Что тормозит запуск е-билета в Черновцах

билетВ Муниципальном инфоцентре рассказали о трудностях, которые возникли ...

thumbnail
hover

В центре Черновцов умер прохожий 15...

В Черновцах в четверг, 15 ноября, почти в центре города, произошел трагический...

Залишити коментар