Снігопад в Чернівцях 9 02 2018. Фото

111998ea3c4169481d5bf5c03_fullЧернівці засипало снігом. Мокрий сніг почав падати в середині дня 8 лютого, і з часом опади перейшли в звичайний сніг. Протягом залишку дня і ночі сніг не переставав йти, і на ранок місто прокинувся в снігових заметах.

Станом на 6:00 ранку 9 лютого працює 24 одиниці техніки міськШЕП, а також 26 співробітників. Від сильного снігу деякі дерева повалилися під важкою вагою. Також повідомляється про обриви ліній електопередач та відключення світла через повалені дерева. Місцями під вагою снігу провисають дроти ЛЕП, що створює додаткову небезпеку.

З громадським транспортом в місті спостерігаються труднощі — місцями дорога розчищена погано, людям доводиться йти на роботу по проїжджій частині, як, наприклад, на Буковинській. На зупинках стоїть велика кількість людей — поїхати куди-небудь дуже важко. Нагадаємо, що за несвоевременнуюуборку території від снігу або відсутність робіт з прибирання та посипання піщано-сольовою сумішшю в Чернівцях передбачається адміністративна відповідальність. Розмір штрафу становить від 340 до 1700 гривень. Організувати прибирання від снігу прилеглих та закріплених територій закликають керівництво ЖРЕП, установ, організацій, приватних підприємств і т.д.

Проте, сніг продовжує сипати. Місцеві жителі прибирають сніг біля під’їздів своїми силами, підприємці розчищають простір поруч з магазинами. Температура повітря становить приблизно -2 градуси.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Правила округлення показників в податкових накладних

Який порядок скорочення та округлення вартісних і кількісних показників по...

thumbnail
hover

Когда в Черновцах включат отопление 2018

Стало известно, когда в Черновцах начнется отопительный сезон 2018-2019, о чем со...

thumbnail
hover

Ночью в Черновцах перевернулся микроавтобус

В Черновцах в ночь на 18 октября неподалеку от гипермаркета Эпицентр произош...

Залишити коментар