Що робити якщо ВК закривають а у мене там бізнес

запрет вкСоціальні мережі входять в число найбільш відвідуваних на сьогоднішній день інтернет-ресурсів. Тому не дивно, що саме цю платформу багато використовують для просування та реклами власних товарів та послуг. Найбільш популярними і поширеними в Україні є російські соцмережі ВКонтакте і Одноклассники, які у світлі нещодавнього підписання президентом України закону опинилися під забороною в нашій країні.

У зв’язку з забороною, нагадаємо, українських провайдерів зобов’язали блокувати доступ до таких ресурсів, як Однокласники, ВКонтакте, Яндекс, Мейл.ру, сервісів 1С, Корпорації Парус, Софтлайн Груп та деяким іншим ресурсів і продуктів російських IT-компаній. Не дивно, що у багатьох може виникнути питання: Що ж робити, ести ВК закривають, а у мене там бізнес?

Починаючи з учорашнього дня, 17 травня, в Україні вже почали блокувати. Приміром, через офіційні додатки соцмереж і популярних сервісів був заблокований доступ провайдерами Київстар, Vodafone і Lifecell. Безумовно, поки ще залишається доступ від інтернет-провайдерів «по кабелю», однак поки що така свобода — питання часу. Звичайно ж, просунуті користувачі можуть обійти заборони і отримати доступ до соцмереж, однак це позначається на передачі даних — збільшується витрата трафіку, і сама завантаження здійснюється довше. Але все одно величезну частину аудиторії ті люди, які мають бізнес у соцмережах — Однокласниках або ВК, все одно втратять. Адже не всі зможуть користуватися сторонніми додатками або витрачати час на очікування.

Тому варто задуматися про рекламу і просування бізнесу в Інтернеті, на яких заборона роботи російських соцмереж та інших ресурсів не позначиться. У цьому допоможе рекламне агентство Штурман http://shturman.cv.ua/ Конт. тел. (0372) 906-606, (066) 320-22-62.

e-mail: 906506@ukr.net

Оптимальний варіант для реклами в Інтернеті — це створення власного сайту, який дозволить найкращим чином продемонструвати переваги своєї фірми, послуг або товарів. Сайт надає вдя клієнтів можливості знайти вас, зв’язатися з допомогою зазначених контактів, замовити або навіть відразу придбати бажаний товар або сервіс прямо з сайту. Замовити такий сайт можна у консультантів компанії Штурман. Спеціалісти прорахують вартість сайту, підберуть оптимальні варіанти хостингу, допоможуть підібрати красиве доменне ім’я і створять готовий проект, який дозволить залучити потік клієнтів через Інтернет. Якщо у вас вже є сайт, компанія Штурман пропонує просування й розкручування ресурсу.

Ще один варіант реклами в Інтернеті — розміщення інформації на інших сайтах, зокрема, у каталогах підприємств. Компанія Штурман пропонує послуги по розміщенню в базі популярних інтернет-сайтів для клієнтів Чернівців та Чернівецької області — Платинова Буковина, Евромисто, 0382.com.ua, Буковинська бізнес-довидка 15-68 і багатьох інших. Розміщення може бути представлено у якості підприємства, організації або установи в каталозі, можливе розміщення статті в блоці новин в обраній рубриці. Також до вашої уваги надано досить ефективна контекстна і банерна реклама. Все це і багато чого іншого для ефективної реклами і просування в Інтернеті пропонує рекламна компанія Штурман. Телефонуйте або залишайте заявки по е-мейлу, і наші менеджери допоможуть вам реалізувати якісну рекламну кампанію і вписати її в прийнятний для вас бюджет. Довідки за телефонами (0372) 906-606, (066) 320-22-62 або по

Прикріплення

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Буковинець перевозив мільйонний товар черз кордон...

Житель Сторожинецького району Чернівецької області був затриманий в пропус...

thumbnail
hover

На Буковині з візитом Патріарх Київський...

Патріарх Київський і всієї України-Русі Філарет прибув до Чернівецької обла...

thumbnail
hover

За тиждень на Буковині — 8...

На території Чернівецької області з початку 2017 року станом на червень 2018 рок...

Залишити коментар