Розірвані договори з усіма чернівецькими перевізниками

ратуша летоДія всіх договорв з приватними перевізниками в Чернівцях припинив Чернівецька міська рада. Тобто, були розірвані всі договори з приватниками, що забезпечували маршрутні перевезення пасажирів по місту.

Таку заяву озвучив мер Чернівців Олексій Каспрук.

За словами міського голови, тролейбуси протягом минулої доби, 15 травня, забезпечили нормальну роботу транспорту. Що стосується проблем з перевезеннями, то вони виникли для околиць міста, а саме — мікрорайонів Роша, Роша-Стинка, Каличанка і Садгора.

Каспрук зазначив, що в даний час ведуться переговори з перевізниками з області, і є готовність до підписання договорів. Основні умови — наявність справних і чистих автобусів, з GPS-навігаторами, а також рух відповідно до визначеного графіком. За перевезення пасажирів пільгових категорій міська рада буде виплачувати компенсації.

Нагадаємо, приватні перевізники в Чернівцях 15 травня влаштували страйк, заявивши, що не вийдуть на маршрути до тих пір, поки тариф на проїзд не буде підвищено з 4 до 5 гривень. У середу, 16 травня, страйк триває. На зупинках утворюються черги, оскільки не дивлячись на збільшення кількості тролейбусів на маршрутах, не всім вдається відразу зайти в транспорт. Ускладнюють ситуацію також погодні умови — в Чернівцях йдуть дощі.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Відповідальність за несплату ЄСВ для роботодавців

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відпові...

thumbnail
hover

Чернівчани сплатили ЄСВ на 865 млн...

Протягом семи місяців цього року  працедавці Чернівців спрямували на соціа...

thumbnail
hover

Патрульная полиция Буковины осуществляет набор кандидатов...

В пресс-службе патрульной полиции Черновицкой области сообщается, что набор...

Залишити коментар