Розірвані договори з усіма чернівецькими перевізниками

ратуша летоДія всіх договорв з приватними перевізниками в Чернівцях припинив Чернівецька міська рада. Тобто, були розірвані всі договори з приватниками, що забезпечували маршрутні перевезення пасажирів по місту.

Таку заяву озвучив мер Чернівців Олексій Каспрук.

За словами міського голови, тролейбуси протягом минулої доби, 15 травня, забезпечили нормальну роботу транспорту. Що стосується проблем з перевезеннями, то вони виникли для околиць міста, а саме — мікрорайонів Роша, Роша-Стинка, Каличанка і Садгора.

Каспрук зазначив, що в даний час ведуться переговори з перевізниками з області, і є готовність до підписання договорів. Основні умови — наявність справних і чистих автобусів, з GPS-навігаторами, а також рух відповідно до визначеного графіком. За перевезення пасажирів пільгових категорій міська рада буде виплачувати компенсації.

Нагадаємо, приватні перевізники в Чернівцях 15 травня влаштували страйк, заявивши, що не вийдуть на маршрути до тих пір, поки тариф на проїзд не буде підвищено з 4 до 5 гривень. У середу, 16 травня, страйк триває. На зупинках утворюються черги, оскільки не дивлячись на збільшення кількості тролейбусів на маршрутах, не всім вдається відразу зайти в транспорт. Ускладнюють ситуацію також погодні умови — в Чернівцях йдуть дощі.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Правила округлення показників в податкових накладних

Який порядок скорочення та округлення вартісних і кількісних показників по...

thumbnail
hover

Когда в Черновцах включат отопление 2018

Стало известно, когда в Черновцах начнется отопительный сезон 2018-2019, о чем со...

thumbnail
hover

Ночью в Черновцах перевернулся микроавтобус

В Черновцах в ночь на 18 октября неподалеку от гипермаркета Эпицентр произош...

Залишити коментар