Райради в Чернівцях ліквідують 25 жовтня

ратуша свЗ 25 жовтня в місті Чернівці планується ліквідувати районні ради. Відповідне рішення міститься в рішенні міської ради Чернівців №1671 від 31 липня 2015 року.

Загалом, припинення дії відбуватиметься шляхом ліквідації юридичної особи 25 жовтня 2015 року.

Планується ліквідувати Виконавчий комітет першотравневої районної в місті ради, власне Першотравневу в місті Чернівці раду, а також Фінансове управління Першотравневої районної у місті Чернівці ради. Те ж саме стосується і Садгірської і Шевченківської районних рад, фінансових управлінь, а також інших виконавчих органів райрад та підрозділів, які було створено при виконавчих органах районних рад в Чернівцях.

Варто відмітити, що рішенням міської ради Чернівців встановлення також термін заявлення вимог кредиторам. Так, з моменту опирилюднення повідомлення дається 2 місяці. Повідомлення має бути опубліковане на офиційному інтернет-ресурсі органу виконавчої влади, зщо реалізує державну політику в сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізосіб-підприємців про рішення з припинення дії юридичних осіб районних рад в місті Чернівці.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...