Програма дня вишиванки 2017 в Чернівцях

вышиванкаДень вишиванки святкується в нинішньому році 18 травня. У зв’язку з тим, що День вишиванки-2017 збігається з щорічним днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, оргкомітет прийняв рішення відмовитися від гучних святкувань. Так, День вишиванки 2017 в Чернівцях ознаменується такими заходами, як просвітницькі та благодійні акції «Народжені у вишиванках», «Вуличний етноуніверситет». Також в рамках святкування відбудеться показ фільму про вышиванкит «Спадок нації».

Пропонуємо ознайомитися з програмою святкування Дня вишиванки 2017 в Чернівцях.

В 9:00 в міському пологовому будинку №2 (вулиця Рівненська, 8) відбудеться передача маленьких вишиванок для новонароджених — в рамках акції «Народжені у вишиванках». В цілому, планується передача 140 вишиванок.

В 11:00 відбудеться урочисте відкриття свята, а також стартує Вуличний етноуніверситет. Захід відбудеться на вулиці Кобилянської, 5.

В 11:10 святкування буде проходити в місці, де бере свій початок свято — на факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ імені Ю. Федьковича (вулиця Кафедральна, 2, 2й поверх).

О 12:00 в обласному краєзнавчому музеї відкривається виставка «Українська вишиванка — світовий тренд».

З 15:45 до 16:00 буде проходити святкова хода учасників у вишиванках — з Соборної площі на вулицю Кобилянської, до ресторану «Панська гуральня».

В 16:00 на вулиці Кобилянської відбудеться переберія статуї Європи, також пройде етнопоказ.

О 18:30 розпочнеться концерт до Всесвітнього дня вишиванки Заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю імені А.с Кушніренко. Місце проведення — Черкаська обласна філармонія.

Ініціатор і співзасновник акції Всесвітній день вишиванки Леся Воронюк зазначає, що святкування Всесвітнього дня вишиванки у нинішньому році відбудеться щонайменше в 60 країнах по всьому світу.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Буковинці активно записуються на службу за...

Мешканців Чернівецької області запрошують надійде на короткострокову конт...

thumbnail
hover

Міні світ краси України 2017 в...

У Літньому театрі в Чернівцях 4 червня відбудеться справжнє свято краси і та...

thumbnail
hover

Чим порадує чернівчан Велодень 2017

У Чернівцях знову відбудеться наймасовіша подія для велосипедистів міста ...

Залишити коментар