Програма дня вишиванки 2017 в Чернівцях

вышиванкаДень вишиванки святкується в нинішньому році 18 травня. У зв’язку з тим, що День вишиванки-2017 збігається з щорічним днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, оргкомітет прийняв рішення відмовитися від гучних святкувань. Так, День вишиванки 2017 в Чернівцях ознаменується такими заходами, як просвітницькі та благодійні акції «Народжені у вишиванках», «Вуличний етноуніверситет». Також в рамках святкування відбудеться показ фільму про вышиванкит «Спадок нації».

Пропонуємо ознайомитися з програмою святкування Дня вишиванки 2017 в Чернівцях.

В 9:00 в міському пологовому будинку №2 (вулиця Рівненська, 8) відбудеться передача маленьких вишиванок для новонароджених — в рамках акції «Народжені у вишиванках». В цілому, планується передача 140 вишиванок.

В 11:00 відбудеться урочисте відкриття свята, а також стартує Вуличний етноуніверситет. Захід відбудеться на вулиці Кобилянської, 5.

В 11:10 святкування буде проходити в місці, де бере свій початок свято — на факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ імені Ю. Федьковича (вулиця Кафедральна, 2, 2й поверх).

О 12:00 в обласному краєзнавчому музеї відкривається виставка «Українська вишиванка — світовий тренд».

З 15:45 до 16:00 буде проходити святкова хода учасників у вишиванках — з Соборної площі на вулицю Кобилянської, до ресторану «Панська гуральня».

В 16:00 на вулиці Кобилянської відбудеться переберія статуї Європи, також пройде етнопоказ.

О 18:30 розпочнеться концерт до Всесвітнього дня вишиванки Заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю імені А.с Кушніренко. Місце проведення — Черкаська обласна філармонія.

Ініціатор і співзасновник акції Всесвітній день вишиванки Леся Воронюк зазначає, що святкування Всесвітнього дня вишиванки у нинішньому році відбудеться щонайменше в 60 країнах по всьому світу.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Карантин в Чернівцях закінчився — з...

У Чернівецьких школах сьогодні, 23 лютого — останній день карантину. Вже з ...

thumbnail
hover

На Буковині дитина померла внаслідок пневмонії

У Кельменецькому районі Чернівецької області зафіксували летальний резуль...

thumbnail
hover

В Чернівях біля ратуші протестують продавці...

Продавці м’яса протестують 21 лютого в будівлі ратуші в Чернівцях. Варто в...

Залишити коментар