Податкова міліція вилучила незареєстрований спирт вартістю 1,4 млн грн

IMG-925aeec5c1e1e0eСьогодні, 31 жовтня  спільною міжвідомчою групою у складі: працівників податкової  міліції, співробітників відділу внутрішньої безпеки по Чернівецькому прикордонному загону УВВБ «Захід», співробітників Сокирянського ВП ГУНП в Чернівецькій області та працівниками прокуратури вилучено значну партію  спирту. Про це поінформували у секторі комунікацій Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Даний спирт вилучено в рамках реалізації оперативних матеріалів. Так в одному з  господарських приміщень жителя Сокирянського району було виявлено спирт в кількості 4620 літрів  на суму майже 1,4 млн. грн.

За оперативною інформацією – даний товар завезено з Молдови та в подальшому мав реалізовуватись дрібними партіями на території області.

За словами головного податкового міліціонера Буковини Сергія Гакмана вилучення з незаконного обігу такої кількості спирту є  вагомим, оскільки тим самим упереджено виготовлення та продаж населенню фальсифікованих ЛГВ. Так з даної кількості спирту можна було б виготовити алкогольних напоїв в кількості понад 19 тис. пляшок.

Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...