Ну Буковині — понад 2 тисячі вимушених переселенців

0340980345Кількість вимушених переселенців на Буковині з Луганської та Донецької областей, де досі тривають військові дії, на сьогодняшній день досягнула відмітки у 2205 людей.
Згідно з повідомленням прес-служби Управління державної служби с надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій области, місцеві рятувальники у четвер, 30 липня 2015 року, навідались до Буковинського міжрегіонального центру професійноїх реабілітації інвалідів. Як відомо, в центрі знаходиться 12 переселенців з тимчасово окупованих регіонів Донбасу.
З переселенцями провели бесіду практичні психологи, які спробували обрати позитивне мислення та переключитись на щось інше, окрім проблем та занепокоєння. Було виявлено, що відсутність впевненості в тому, що станеться завтра, і ненадійнійсть ситуації — ось основні проблеми, які турбують людей, що були змушені покинути свої домівки через проведення АТО у них на батьківщині.
Представник Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій Юрій Волошин, який є підполковником служби цивільного захисту, відмітив, що кожну людину — вимушеного переселенця з Донбасу, турбує головна проблема — відсутність впевненості у ближчому майбутньому. Ці люди задля того, щоб врятувати власне життя, мали покинутесвоє майно, житло, у якому прожили досить багато часу. Саме тому чи не найпершим обов’язком рятувальників переселенцям є надання допомоги, зокрема, допомога в адаптації до нових умов.
Рятівники мають намір працювати далі і надавати вимушеним переселенцям в тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей кваліфіковану допомогу.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...

Коментар

    • Головне щоб працювали а не крали