Ну Буковині — понад 2 тисячі вимушених переселенців

0340980345Кількість вимушених переселенців на Буковині з Луганської та Донецької областей, де досі тривають військові дії, на сьогодняшній день досягнула відмітки у 2205 людей.
Згідно з повідомленням прес-служби Управління державної служби с надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій области, місцеві рятувальники у четвер, 30 липня 2015 року, навідались до Буковинського міжрегіонального центру професійноїх реабілітації інвалідів. Як відомо, в центрі знаходиться 12 переселенців з тимчасово окупованих регіонів Донбасу.
З переселенцями провели бесіду практичні психологи, які спробували обрати позитивне мислення та переключитись на щось інше, окрім проблем та занепокоєння. Було виявлено, що відсутність впевненості в тому, що станеться завтра, і ненадійнійсть ситуації — ось основні проблеми, які турбують людей, що були змушені покинути свої домівки через проведення АТО у них на батьківщині.
Представник Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій Юрій Волошин, який є підполковником служби цивільного захисту, відмітив, що кожну людину — вимушеного переселенця з Донбасу, турбує головна проблема — відсутність впевненості у ближчому майбутньому. Ці люди задля того, щоб врятувати власне життя, мали покинутесвоє майно, житло, у якому прожили досить багато часу. Саме тому чи не найпершим обов’язком рятувальників переселенцям є надання допомоги, зокрема, допомога в адаптації до нових умов.
Рятівники мають намір працювати далі і надавати вимушеним переселенцям в тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей кваліфіковану допомогу.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Обещали погасить кредит и выманили 50000...

Дознаватели полиции расследуют обстоятельства совершения мошенничества в ...

thumbnail
hover

Статистика результатов работы полиции Буковины за...

Буковинские полицейские проанализировали результаты своей работы за январ...

thumbnail
hover

За покушение на убийство буковинские полицейские...

Во время неожиданно возникшего между двумя мужчинами конфликта, один из них ...

Коментар

    • Головне щоб працювали а не крали