Нелегальна мережа роздавала на Буковині Інтернет з Румунії

радиочастотаНа Буковині нелегально працювала радіомережа, яка надавала громадянам України послуги Інтернету з-за кордону. Інформацію про це озвучили в прес-службі Українського державного центру радіочастот, з посиланням на главу Карпатського філіалу Василя Бруса.

За участю співробітників Служби безпеки України і фахівців Чернівецького обласного відділу Карпатського філіалу Укрчастотнагляду вдалося виявити радіомережа, яка працювала за кордоном нелегально, яка надавала жителям Чернівецької області Інтернет послуги через один з населених пунктів Путильського району.

За словами Василя Бруса, незаконне використання радіоелектронних засобів з доступу в Інтернет — не таке вже й рідкісне, однак, даний випадок є досить несподіваним. Справа в тому, що абоненти отримували Інтернет на території Чернівецької області, тоді як точка доступу перебувала на території Румунії, тобто, за кордоном.

В даний час дія мережі було припинено, за фактом даного порушення було відкрито кримінальне провадження, стартувало досудове слідство.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП в Чернівцях на Героїв Майдану...

На вулиці Героїв Майдану в Чернівцях у вівторок, 17 липня, сталася аварія. Про ...

thumbnail
hover

В Чернівцях вирішено проблему з нестачею...

Інформацію про брак хлору для очищення водопровідної води спростували в ком...

thumbnail
hover

На Буковині помер сильно обгорілий чоловік

В результаті роботи зі зварювальним апаратом 29-річний буковинець Андрій Про...

Залишити коментар