Нелегальна мережа роздавала на Буковині Інтернет з Румунії

радиочастотаНа Буковині нелегально працювала радіомережа, яка надавала громадянам України послуги Інтернету з-за кордону. Інформацію про це озвучили в прес-службі Українського державного центру радіочастот, з посиланням на главу Карпатського філіалу Василя Бруса.

За участю співробітників Служби безпеки України і фахівців Чернівецького обласного відділу Карпатського філіалу Укрчастотнагляду вдалося виявити радіомережа, яка працювала за кордоном нелегально, яка надавала жителям Чернівецької області Інтернет послуги через один з населених пунктів Путильського району.

За словами Василя Бруса, незаконне використання радіоелектронних засобів з доступу в Інтернет — не таке вже й рідкісне, однак, даний випадок є досить несподіваним. Справа в тому, що абоненти отримували Інтернет на території Чернівецької області, тоді як точка доступу перебувала на території Румунії, тобто, за кордоном.

В даний час дія мережі було припинено, за фактом даного порушення було відкрито кримінальне провадження, стартувало досудове слідство.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

В Черновцах началось тестирование теплосетей

В пресс-службе Черновицкого городского совета сообщили о подготовке коммун...

thumbnail
hover

Е-билет в черновицких троллейбусах обещают в...

В конце октября черновчанам можно ожидать появления электронного билета в т...

thumbnail
hover

Победители Червоной руты выступят на концерте...

Гала-концерт победителей разных лет Всеукраинского фестиваля современной и...

Залишити коментар