На Буковині вже повернули понад 133 млн грн ПДВ

68016В.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак інформує, що впродовж січня-липня 2018 року платникам області відшкодовано майже 133,2 млн грн податку на додану вартість, що на 38,1 відсоток більше аналогічної суми за сім місяців 2017 року (96,5 млн грн.).

За словами Віталія Шпака це стало можливим завдяки ефективній роботі Системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризику (СМКОР), що дозволяє блокувати реєстрацію ризикових податкових накладних. Також, недругорядну роль відіграє і електронний реєстр відшкодування ПДВ, який функціонує у відкритому режимі та демонструє громадськості, що процес адміністрування та відшкодування податку на додану вартість є автоматичним, прозорим та  виключає будь які можливості маніпулювати з відшкодуванням ПДВ.

Заяви на отримання бюджетного відшкодування задекларували 100 суб’єктів господарської діяльності на суму понад 135,5 млн. грн. податку на додану вартість.

Посадовець також повідомив, що за 7 місяців цього року збір податку на додану вартість до Державного бюджету склав понад 364,5 мільйонів гривень, а це на 83,7 мільйонів гривень або 29,8 відсотків перевищує показник того року.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...