На Буковині через негоду досі знеструмлено 8 населених пунктів

нет светаУ Чернівецькій області через несприятливі погодні умови все ще без електропостачання залишаються 8 населених пунктів. Відповідна інформація опублікована на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Бригади обленерго залучені до робіт над відновленням подачі електрики в населені пункти.

Крім того, в ряді областей, а саме — в Київській (в тому числі і в столиці), в Черкаській та Кіровоградській областях тривають опади у вигляді невеликого снігу. У Донецькій області має місце дощ. На автодорогах рух транспорту забезпечено.

У ГСЧС України відзначають, що всього було залучено 1 659 одиниць техніки та 2 464 людини для забезпечення проїзду, розчищення автодоріг і надання допомоги по буксируванню транспорту на території України. У тому числі Укравтодор забезпечив підтримку у вигляді 1 521 одиниць техніки і 1 953 людини, а також 138 одиниць техніки і 511 осіб від Держслужби з надзвичайних ситуацій. Повідомляється, що всього на території України протягом 9 лютого, коли були зафісіровани найбільш сильні снігопади, була надана допомога 364 особам, а також було відбуксовано 186 одиниць транспортних засобів.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Чернівці не будуть відмовлятись від приватних...

Перше питання порядку денного на позачерговій сесії було розглянуто депута...

thumbnail
hover

На Буковині чоловік хотів оформити закордонний...

Порушник в Чернівецькій області спробував оформити для себе документи для в...

thumbnail
hover

В Чернівцях за добу втопились три...

Протягом одного дня — четверга, 24 травня, в Чернівцях сталося одразу три т...

Залишити коментар