На Буковині через негоду досі знеструмлено 8 населених пунктів

нет светаУ Чернівецькій області через несприятливі погодні умови все ще без електропостачання залишаються 8 населених пунктів. Відповідна інформація опублікована на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Бригади обленерго залучені до робіт над відновленням подачі електрики в населені пункти.

Крім того, в ряді областей, а саме — в Київській (в тому числі і в столиці), в Черкаській та Кіровоградській областях тривають опади у вигляді невеликого снігу. У Донецькій області має місце дощ. На автодорогах рух транспорту забезпечено.

У ГСЧС України відзначають, що всього було залучено 1 659 одиниць техніки та 2 464 людини для забезпечення проїзду, розчищення автодоріг і надання допомоги по буксируванню транспорту на території України. У тому числі Укравтодор забезпечив підтримку у вигляді 1 521 одиниць техніки і 1 953 людини, а також 138 одиниць техніки і 511 осіб від Держслужби з надзвичайних ситуацій. Повідомляється, що всього на території України протягом 9 лютого, коли були зафісіровани найбільш сильні снігопади, була надана допомога 364 особам, а також було відбуксовано 186 одиниць транспортних засобів.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Відповідальність за несплату ЄСВ для роботодавців

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відпові...

thumbnail
hover

Чернівчани сплатили ЄСВ на 865 млн...

Протягом семи місяців цього року  працедавці Чернівців спрямували на соціа...

thumbnail
hover

Патрульная полиция Буковины осуществляет набор кандидатов...

В пресс-службе патрульной полиции Черновицкой области сообщается, что набор...

Залишити коментар