На Буковині через негоду досі знеструмлено 8 населених пунктів

нет светаУ Чернівецькій області через несприятливі погодні умови все ще без електропостачання залишаються 8 населених пунктів. Відповідна інформація опублікована на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Бригади обленерго залучені до робіт над відновленням подачі електрики в населені пункти.

Крім того, в ряді областей, а саме — в Київській (в тому числі і в столиці), в Черкаській та Кіровоградській областях тривають опади у вигляді невеликого снігу. У Донецькій області має місце дощ. На автодорогах рух транспорту забезпечено.

У ГСЧС України відзначають, що всього було залучено 1 659 одиниць техніки та 2 464 людини для забезпечення проїзду, розчищення автодоріг і надання допомоги по буксируванню транспорту на території України. У тому числі Укравтодор забезпечив підтримку у вигляді 1 521 одиниць техніки і 1 953 людини, а також 138 одиниць техніки і 511 осіб від Держслужби з надзвичайних ситуацій. Повідомляється, що всього на території України протягом 9 лютого, коли були зафісіровани найбільш сильні снігопади, була надана допомога 364 особам, а також було відбуксовано 186 одиниць транспортних засобів.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Карантин в Чернівцях закінчився — з...

У Чернівецьких школах сьогодні, 23 лютого — останній день карантину. Вже з ...

thumbnail
hover

На Буковині дитина померла внаслідок пневмонії

У Кельменецькому районі Чернівецької області зафіксували летальний резуль...

thumbnail
hover

В Чернівях біля ратуші протестують продавці...

Продавці м’яса протестують 21 лютого в будівлі ратуші в Чернівцях. Варто в...

Залишити коментар