На Буковині через негоду досі знеструмлено 8 населених пунктів

нет светаУ Чернівецькій області через несприятливі погодні умови все ще без електропостачання залишаються 8 населених пунктів. Відповідна інформація опублікована на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Бригади обленерго залучені до робіт над відновленням подачі електрики в населені пункти.

Крім того, в ряді областей, а саме — в Київській (в тому числі і в столиці), в Черкаській та Кіровоградській областях тривають опади у вигляді невеликого снігу. У Донецькій області має місце дощ. На автодорогах рух транспорту забезпечено.

У ГСЧС України відзначають, що всього було залучено 1 659 одиниць техніки та 2 464 людини для забезпечення проїзду, розчищення автодоріг і надання допомоги по буксируванню транспорту на території України. У тому числі Укравтодор забезпечив підтримку у вигляді 1 521 одиниць техніки і 1 953 людини, а також 138 одиниць техніки і 511 осіб від Держслужби з надзвичайних ситуацій. Повідомляється, що всього на території України протягом 9 лютого, коли були зафісіровани найбільш сильні снігопади, була надана допомога 364 особам, а також було відбуксовано 186 одиниць транспортних засобів.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Правила округлення показників в податкових накладних

Який порядок скорочення та округлення вартісних і кількісних показників по...

thumbnail
hover

Когда в Черновцах включат отопление 2018

Стало известно, когда в Черновцах начнется отопительный сезон 2018-2019, о чем со...

thumbnail
hover

Ночью в Черновцах перевернулся микроавтобус

В Черновцах в ночь на 18 октября неподалеку от гипермаркета Эпицентр произош...

Залишити коментар