Міськрада Чернівців розірвала угоду з перевізником маршруту №10

маршрутка богданЗ перевізником, який протягом останніх декількох місяців обслуговував маршрут №10, Чернівецька міська рада розірвала договір про співпрацю. З цієї причини жителі мікрорайону Калічанка не змогли вчасно дістатися на роботу.

Заступник мера Чернівців Володимир Середюк прояснив ситуацію. За його словами, перевізник сам заявив про збитковість даного маршруту. В даний час ведуться переговори і розглядаються інші можливі варіанти, які дозволять поліпшити рентабельність маргрута. Середюк пропонує включити маршрути №10 і 10А в пакет з більш популярним маршрутом.

Заступник міського голови також зазначив, що для перевізника намагалися створити оптимальні умови, однак він сам прийняв рішення про недотримання договору.

У натсоящее час маршрут №10а обслуговує один автобус, на маршруті №10 працює два автобуси. Раніше маршрут №10 обслуговував перевізник ПП «Багіра». Передбачається, щоб перевізник додав на маршрути по дві маршрутки до тих пір, поки не вирішиться питання з поліпшенням показників рентабельності.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Грабіжники прийшли в ломбард і збіжали...

У Києві два зловмисника намагалися пограбувати ломбард, але ВконтактеFacebookTwi...

thumbnail
hover

Поліцейські вилучили зброю у буковинця

Під час проведення заходів із протидії незаконному обігу зброї правоохорон...

thumbnail
hover

Вілкул: За два роки можна створити...

«У нас талановиті, працьовиті люди. І не всі підприємства ще зруйновані. У Вк...

Залишити коментар