Міськрада Чернівців розірвала угоду з перевізником маршруту №10

маршрутка богданЗ перевізником, який протягом останніх декількох місяців обслуговував маршрут №10, Чернівецька міська рада розірвала договір про співпрацю. З цієї причини жителі мікрорайону Калічанка не змогли вчасно дістатися на роботу.

Заступник мера Чернівців Володимир Середюк прояснив ситуацію. За його словами, перевізник сам заявив про збитковість даного маршруту. В даний час ведуться переговори і розглядаються інші можливі варіанти, які дозволять поліпшити рентабельність маргрута. Середюк пропонує включити маршрути №10 і 10А в пакет з більш популярним маршрутом.

Заступник міського голови також зазначив, що для перевізника намагалися створити оптимальні умови, однак він сам прийняв рішення про недотримання договору.

У натсоящее час маршрут №10а обслуговує один автобус, на маршруті №10 працює два автобуси. Раніше маршрут №10 обслуговував перевізник ПП «Багіра». Передбачається, щоб перевізник додав на маршрути по дві маршрутки до тих пір, поки не вирішиться питання з поліпшенням показників рентабельності.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

В Чернівцях раптово померла студентка-першокурсниця 16...

Раптово померла студентка Чернівецького національного університету імені ...

thumbnail
hover

Чернівчан попереджають про складні погодні умови...

У прес-службі Чернівецької міської ради попереджають про складні погодні ум...

thumbnail
hover

В Чернівці з візитом прибуває посол...

До Чернівців з візитом прибуває Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії па...

Залишити коментар