Маршрутчики в Чернівцях розпочали страйк 15 05 2018

маршрутка богдан15 травня в Чернівцях розпочалася оголошена страйк перевізників. Так, сьогодні рух усіх маршруток в місті було зупинено. За заявами самих перевізників, вони загрузли в боргах, тому ніяких санкцій від міської ради вже не бояться.

Приватні перевізники зазначають, що 4 гривні за проїзд — це необгрунтований тариф, якого не досить для нормальної роботи. До слова, сьогодні також заплановано засідання виконкому, на якому буде підніматися питання тарифу на пасажирські перевезення в Чернівцях.

За словами представників Чернівецького тролейбусного управління, через страйк маршрутників було вирішено збільшити кількість машин ЧТУ на маршрутах. Однак, навряд чи тролейбусів буде істотно більше, так як в ЧТУ бракує водіїв. В цілому, сьогодні планувалося випустити 60 тролейбусів.

Повідомляється також, що тролейбус №11 змінив маршрут, і сьогодні рухається з Садгори від магазину Космо до дрожзавода, щоб перевезти якомога більше пасажирів.

Багато чернівчани були готові до страйку перевізників і відсутності маршруток, тому на зупинках пасажирів не так багато. Довго чекати тарнсопрта не доводиться, тому що тролейбуси стали ходити частіше, і зупинки вони роблять також там, де зупиняються маршрутки. Багато учні та студенти сьогодні вийшли з дому раніше, щоб пішки дістатися до вузів і шкіл.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Відповідальність за несплату ЄСВ для роботодавців

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відпові...

thumbnail
hover

Чернівчани сплатили ЄСВ на 865 млн...

Протягом семи місяців цього року  працедавці Чернівців спрямували на соціа...

thumbnail
hover

Патрульная полиция Буковины осуществляет набор кандидатов...

В пресс-службе патрульной полиции Черновицкой области сообщается, что набор...

Залишити коментар