Маршрутчики в Чернівцях розпочали страйк 15 05 2018

маршрутка богдан15 травня в Чернівцях розпочалася оголошена страйк перевізників. Так, сьогодні рух усіх маршруток в місті було зупинено. За заявами самих перевізників, вони загрузли в боргах, тому ніяких санкцій від міської ради вже не бояться.

Приватні перевізники зазначають, що 4 гривні за проїзд — це необгрунтований тариф, якого не досить для нормальної роботи. До слова, сьогодні також заплановано засідання виконкому, на якому буде підніматися питання тарифу на пасажирські перевезення в Чернівцях.

За словами представників Чернівецького тролейбусного управління, через страйк маршрутників було вирішено збільшити кількість машин ЧТУ на маршрутах. Однак, навряд чи тролейбусів буде істотно більше, так як в ЧТУ бракує водіїв. В цілому, сьогодні планувалося випустити 60 тролейбусів.

Повідомляється також, що тролейбус №11 змінив маршрут, і сьогодні рухається з Садгори від магазину Космо до дрожзавода, щоб перевезти якомога більше пасажирів.

Багато чернівчани були готові до страйку перевізників і відсутності маршруток, тому на зупинках пасажирів не так багато. Довго чекати тарнсопрта не доводиться, тому що тролейбуси стали ходити частіше, і зупинки вони роблять також там, де зупиняються маршрутки. Багато учні та студенти сьогодні вийшли з дому раніше, щоб пішки дістатися до вузів і шкіл.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Чернівецький школяр виграв стипендію на навчання...

Чернівчанин Артур Качур, який є випускником гімназії №5, взяв участь в міжна...

thumbnail
hover

Велодень в Чернівцях відбудеться 3 червня

Всіх любителів велосипедної їзди запрошують на Велодень-2018, який пройде в Че...

thumbnail
hover

Виконком не затвердив рішення про маршрутки...

На засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради 22 травня рішен...

Залишити коментар