Китай назвав фейком прохання Путіна до Сі Цзіньпіна не нападати на Україну та «не псувати свято»

Посольство Китаю в Росії опублікувало заяву, в якій КНР виступає за дипломатичне врегулювання «українського питання» у рамках Мінських угод.

У посольстві Китаю в Москві назвали неправдивою інформацію, яку розповсюдило агентство Bloomberg про те, що генеральний секретар Сі Цзіньпін нібито звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням відкласти вторгнення в Україну на час проведення зимової Олімпіади в Пекіні. Повідомлення опубліковано в Twitter посольства КНР у Росії.

«Публікація Bloomberg… є фейком та провокацією», — йдеться у заяві посольства Китаю в РФ
У повідомленні йдеться про те, що позиція КНР щодо України залишається «послідовною та ясною» — Китай виступає за дипломатичне врегулювання українського питання та дотримання сторонами Мінських угод.

Публікація у ЗМІ: Сі Цзіньпін попросив Путіна «не псувати свято»
У статті Bloomberg йдеться про те, що китайський лідер Сі Цзіньпін під час телефонної розмови з російським президентом попросив Володимира Путіна не вторгатися в Україну під час проведення в Пекіні Олімпійських ігор, побоюючись, що Китай буде залучений до дипломатичного конфлікту.

За словами автора статті, ймовірне вторгнення Росії спровокує міжнародну глобальну кризу, що є вкрай невигідним у контексті проведення важливого для Пекіна заходу. Крім того, подібний діалог міг зміцнити авторитет Сі Цзіньпіна на міжнародній арені та всередині країни.

Відповідь МЗС РФ: «Це не фейк, а інформаційна спецоперація»
Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова відреагувала на публікацію Bloomberg і заявила, що подібну інформацію ЗМІ розповсюджують за вказівкою американських спецслужб, яку дратує той факт, що Росія «не нападає».

«Це вже не фейк, це вже інформаційна спецоперація відповідних американських служб через Bloomberg», — заявила Захарова, не преминувши обізвати закордонне видання «смітником».

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Глави ДНР та ЛНР попросили Путіна...

Глави самопроголошених ДНР та ЛНР звернулися до Путіна з проханням допомогт...

thumbnail
hover

ЕС ввел свой пакет санкций против...

«Это будет большая боль для России»: ЕС ввел свой пакет санкций Министры ино...

thumbnail
hover

З чого розпочати репетиторство молодших класів?

Велика кількість людей замислювалася про те, щоб стати репетитором для діте...

Коментар

    • Звичайно це фейк!