Громадська організація в Чернівцях закликала до сепаратизму

румыния картаВ одній з громадських організацій в Чернівцях співробітники Служби безпеки України проводять слідчі заходи. Як стало відомо, представники даної організації поширювали сепаратистські заклики.

Так, в Чернівцях на одному з масових заходів представники даної організації демонстрували картографічні зображення території Чернівецької області, нібито входить до складу так званої «Великої Румунії».

В СБУ відзначили, що надруковані карти, які потенційно містять заклики до порушення територіальної цілісності України, були створені з метою пропаганди святкування в Україні 100-річчя соданія «Великої Румунії». Тим часом, представниками громадської організації поширювалися не тільки карти, але і література, в якій також могла бути присутня інформація про відновлення так званої історичної справедливості «шляхом» повернення «Румунії територій Північної Буковини, Північної і Південної Бессарабії шляхом анулювання існуючих міжнародно-правових та міждержавних документів .

В офісних приміщеннях громадської організації в даний час співробітниками Служби безпеки України проводяться слідчі заходи. По завершенню процесуальних дій СБУ розкажуть про результати. Зараз триває досудове слідство.

Відповідно до частини 1 статті 110 Кримінального кодексу України було відкрито кримінальне провадження. Відзначимо, що в даній статті КК правопорушення описується як умисні дії, здійснені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, в тому числі і поширення відповідних матеріалів або закликів, також публічних, до вчинення подібних дій.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...