Дізнайтесь свій психотип, щоб заробляти більше!

Іноді люди просто не на своєму місці, ви думали про це? Ось чому вони не завжди можуть заробити багато грошей.

Як пов’язаний психотип людини та фінанси. Гроші для різних типів особистостей закривають різні потреби. Дізнатися про свій психотип просто:

  • Шизоїд хоче безпеки та незалежності
  • Невротик — близькості та кохання
  • Нарцис — визнання

Як із фінансової поведінки дізнатися, хто перед вами?

Чоловік, який виклав на стіл гаманець LOUIS VUITTON, 5 разів згадав, що має свій бізнес і він знайомий з кимось важливим, — нарцис. Гроші йому потрібні, щоб справляти враження на оточуючих.

Невротик витрачатиме гроші на своїх рідних, щоб отримати кохання та близькість.

Шизоїди — люди-новатори, які живуть ідеями. Такі люди дуже замкнуті і люблять бути не такими, як усі. Наприклад, можуть подарувати шматок метеорита, вам нісенітниця, а для нього – класна ідея.

Бажаєте краще розібратися, куди витрачають гроші та поняття, як використати це на благо?
Тоді дізнайтеся про свій психотип. Ваш грошовий канал.

Не знаєте, як зрушити з мертвої точки і отримувати стільки грошей, скільки ви хочете? Упевнені, що здатні на більше, але не знаєте, як до цього прийти. Не можете порозумітися з чоловіком у фінансовому плані та мотивувати його на достаток?

У цю хвилину навколо вас мільйони можливостей, щоб збільшити свій дохід у кілька разів, досягти успіху та визнання, але щось наполегливо заважає вам бачити їх.

Зрозумійте, гроші – це енергія і ви можете розібратися, як їй керувати!

Дізнавшись свій психотип — ви дізнаєтеся все про природу свого психотипу, розберетеся в його сильних та слабких сторонах, зрозумієте, що заважає отримувати бажані гроші вже сьогодні.

Хоча всі ми індивідуальні, нас можна розділити на групи за формальними характеристиками як машини або смартфони.

З технікою все просто — є образи, за якими ми відразу визначаємо характеристики. Як бути з людьми? Нашою поведінкою керує співвідношення гормонів у крові.

Знаючи, які з них переважають в організмі людини, можна з високою ймовірністю спрогнозувати його психотип та особливості характеру.

Досвід Human Detector показує, що при правильному типуванні в перші секунди знайомства з людиною можна:

— розпізнати його принцип мислення

— зрозуміти принцип спілкування

— Визначити профпотенціал

— зробити припущення про захоплення та хобі

— зрозуміти, наскільки активним є ваш співрозмовник

— дізнатися, з ким він сумісний

— і навіть – як йому правильно продавати

Порада: вибираючи бізнес-партнера, схожого на нас, ми припускаємося серйозної помилки, адже в обох — однакові установки. Отже, рано чи пізно кожен почне «тягнути ковдру він», і партнерство переросте у відкриту конкуренцію.

Бізнес-партнери не повинні бути однаковими у підсвідомих цінностях. Вони мають доповнювати одне одного.
Якщо обоє прагнуть заробити якнайбільше грошей, між ними почнеться боротьба за ресурси.

У результаті станеться криза довіри і шляхи розійдуться. Важливо дотримуватися балансу: наприклад, один хоче грошей, а інший мріє створити крутий продукт. У такому тандемі можливий успіх. Якщо, звичайно, розподілити ролі правильно.
Якими бувають люди?
Здавалося б, загальні правила комунікації прості та давно відомі у маркетингу. Щоб заручитися довірою співрозмовника, потрібно:

— викликати в нього посмішку

— зацікавити спілкуванням

— розсмішити

— зробити комплімент

— виглядати охайно і не дратівливо

— запропонувати продовжити спілкування у неформальній обстановці

— враховувати особливості спілкування співрозмовника

І все-таки це спільні прийоми. Те, що працює для одного, є неприйнятним для іншого. Щоб знайти особистий підхід до людини, важливо будувати комунікацію з огляду на тип її особистості.

Понад 100 років вчені досліджували вплив гормонів, що переважають в організмі людини, на її поведінку та результативність роботи. Експерименти проводилися у 80 країнах світу, а участь у них взяло понад 25 тисяч людей.

У результаті вдалося виділити сім типів особистості. Сьогодні ці знання застосовують у комунікації, а також з метою оцінки потенціалу працівників.

Розглянемо кожен тип докладніше.

Звісно, ​​можливі винятки. В одній людині можуть поєднуватись якості двох ендотипів. І все ж таки методика вважається досить точною і дозволяє отримати 80% знань про людину з першого погляду.

Тип 1. Непосидющий

Як виглядають: зазвичай це люди середнього зросту, худорляві, дуже активні, з тонкими зап’ястями. Вони виглядають молодшими за свій вік і дуже активні через підвищений метаболізм.

У тому організмі переважають гормони Т3 і Т4 із групи гормонів щитовидної залози.

Яскраві представники: Джефф Безос, Сергій Брін, Павло Дуров.

Як прочитати людину з першого погляду 1

Принцип мислення: люди цього дуже люблять говорити. Йдеться їм — життєво необхідний ресурс. У цьому слухачі їх неважливі.

Улюблена фраза таких людей: «Вибачте, що перебиваю».

Вони живуть емоціями та відчуттями. Інформацію сприймають також емоційно. Схильні до недовіри, у всьому шукають каверзу.

Як спілкуватися із непосидями? Потрібно дати їм висловитись, у розмові бути на позитивній хвилі, намагатися не викликати сумнівів своїми промовами.

Як працювати з непосидями? Не треба ображатись на непосидю, якщо він щось не зробили або забув вам передзвонити. Безперервний потік думок у голові не дає йому концентруватися на чомусь одному.

Не соромтеся нагадувати про домовленості, завжди контролюйте поставлені завдання. Непосиди — не надто послідовні менеджери. Завжди є ризик, що терміни можуть бути зірвані або щось змарновано.

Тип 2. Скептик

Як виглядають: скептики часто схильні до повноти. У них похилі плечі, бліда шкіра і деяка одутлість. Основний гормон у тому організмі — мелатонін.

Яскраві представники: Ілон Маск, Ангела Меркель, Стів Балмер.

Принцип мислення: цей тип людей прагне бути в безпеці, любить усамітнення і не вірить у успіх без надусиль. Свавілля і впертість – їх відмінні риси.

Як спілкуватися зі скептиками? Важливо стати для них союзником і дати зрозуміти, що ви не завдасте їм шкоди. На цих людей не можна давити. Говоріть спокійно та неквапливо, не демонструйте бурхливу радість. Особливо якщо вона безпричинна.

Як працювати зі скептиками? Не чекайте миттєвих результатів, не ставте термінові завдання. Ці люди працюють у своєму ритмі — аж ніяк не швидкому. Найкраще скептику працюється у вечірній час. Тому вони можуть брати «завдання додому». Також їм підходить віддалена робота.

Тип 3. Сонце

Як виглядають: це рідкісний тип людей. У світі їх лише 5%. З погляду зовнішності, це класичний еталон краси. Чоловіків відрізняє високий зріст та широкі плечі. У дівчат цього ідеальна фігура.

Яскраві представники: Лоуренс Еллісон, Пірс Броснан.

Принцип мислення цих людей: Я центр світу, Все має бути по-моєму. Вони люблять свята і тусовки, не виносять самотності, завжди прагнуть бути в гущі подій, емоційні та егоїстичні.

Цей тип людей настільки звик до компліментів, що згодом просто перестає реагувати на них.

Приступи печалі у них трапляються, але зазвичай не тривають довго: 5-10 хвилин смутку – і ці люди готові знову веселитися.

Як спілкуватися із сонцем? Підіграйте сонцю, захоплюйтеся ним, поділяйте позитивні емоції. Дайте відчути себе у головній ролі, не порушуйте атмосферу свята.

До речі, такі люди можуть виявитися корисними не лише у світській тусовці, а й у бізнесі.

Вони не будуть розумітися на вашому продукті, але зможуть привернути увагу інвестора до вашої компанії. Комунікативність та вміння зацікавити їх сильні сторони.

Як працювати із сонцем? Не забувайте хвалити таких людей за досягнення, і вони підкорять нові вершини. Злегка лестите самолюбство сонця, але не давайте йому сідати на шию.

Тип 4. Боєць

Як виглядають: це люди середнього зросту з широкими зап’ястями та короткими пальцями, щільної статури. Вони завжди внутрішньо напружені. У організмі бійців домінує адреналін.

Яскраві представники: Майк Тайсон, Джейсон Стейтем.

Принцип мислення: бійців відрізняє прямолінійність у судженнях, негативне сприйняття світу, запальність. Ці люди у всьому бачать проблему, яку треба терміново вирішити.

При цьому вони мають підвищене почуття справедливості. Вони здатні захищати інших, якщо вважають, що їх незаслужено образили.

У житті та бізнесі люблять прямоту та чесність, навіть якщо правда виглядає непривабливою.

Як спілкуватися із бійцями? Говоріть про проблему прямо, не намагайтеся згладити кути та приховати негативні факти. Не вплутуйте в суперечки. Тримайтеся на рівних, але при цьому поводьтеся шанобливо.

Цінуйте їх час: документи таким бізнес-партнерам краще надавати в електронному вигляді.

Як працювати із бійцями? Цей тип — конфліктний. Не загострюйте стосунки із ним. Боєць може бути грубий і різкий у спілкуванні, але всі його зусилля спрямовані лише на справу. Він немає перешкод шляху до досягнення мети.

Тип 5. Педант

Як виглядають: їх відрізняє високий зріст, худорлява статура. У рухах і мовленні простежується стриманість. За всі процеси в організмі цих людей відповідають соматотропін (гормон росту) та адренокортикотропний гормон.

Яскраві представники: Стів Джобс, Генрі Форд, Кіану Рівз.

Принцип мислення: ці люди у всьому і завжди дотримуються плану, люблять складати списки. Вони системні, тримають усі під контролем. Раціональні у всіх вчинках та діях — від рухів до витрат.

Як спілкуватися із педантами? Використовуйте принцип «про все по порядку», будьте послідовними та логічними. На підтвердження своїх слів наводьте аргументи, цифри та факти. Говоріть неквапливо і без суєти.

Як працювати із педантами? Вони живуть і працюють у своєму режимі. Причому ретельно розрахованому. Якщо Ви не поставите Педанту конкретні терміни, він розрахує свій час так, як йому зручно.

Це вас швидше за все не влаштує: Педанти зазвичай неквапливі і вважають за краще діяти стабільно.

Тип 6. Бос

Як виглядають: це люди з великою головою, широкоплечі, з розвиненою грудною кліткою. Як правило, у них м’язові ноги. Домінуючий гормон – окситоцин або гормон щастя.

Яскраві представники: Стів Возняк, Євген Чичваркін, Жерар Депардьє.

Принцип мислення: бос хоче все й одразу. Йому притаманні лідерство, масштабність бачення будь-якої ситуації, почуття справедливості. Такі люди вміють приймати рішення та не бояться відповідальності.

Якщо ви не виправдаєте довіру боса, він викреслить вас зі свого життя назавжди. Другого шансу заручитися його прихильністю не буде.

Як спілкуватися з босом? Будьте поважними, хвалите його за досягнення, говоріть чітко та у справі. Покажіть, що ви цінуєте його час. Подарунки для цих людей мають бути дорогими, їжа – смачною та якісною, інтер’єр – розкішним.

Як працювати з босом? Надайте йому свободу дій. При цьому виділіть зону відповідальності, де вона буде повноправним господарем. Дайте босу всі необхідні ресурси та можливість самостійно підбирати команду. Результат виправдовує ваші очікування.

Тип 7. Добряк

Як виглядають: зазвичай це люди з округлими рисами, невисокі. Їх відрізняють похилі плечі та добродушний вигляд. В організмі цих людей два основні гормони: естроген та інсулін.

Яскраві представники: Марк Цукерберг, Оскар Хартман.

Принцип мислення: добряки завжди готові прийти на допомогу, причому самі просити про щось соромляться. Їм важко даються зміни: найбільше вони цінують стабільність та сталість.

Часто це творчі натури, які здатні бачити у повсякденному незвичному. Добряки люблять у міру оригінальний одяг, вміють створити навколо себе гарний інтер’єр, наділені відмінним смаком.

Як спілкуватися з добряком? Девіз цих людей: «Давайте жити дружно». Розмовляючи із нею, важливо випромінювати доброту, не показувати негатив. Мова має бути спокійною та неквапливою. Важливо створювати ауру безтурботності.

Як працювати з добряками? Це добрі виконавці. Вони бояться підвести команду та готові допомагати всім оточуючим. Головне, щоб у колективі не було емоційної напруженості та обстановка допомагала розкрити творчий потенціал добряків.

Типологію можна використовувати як в маркетингу, татк і під час поведінкового інтерв’ю.

Якщо за ендотипом людині не притаманні якісь базові якості, то розвинути їх буде складно. Простіше кажучи, боєць ніколи не стане сонцем, а бос — непосидою.

Але знаючи сильні сторони, властиві кожному типу, можна використати природний потенціал людини якнайбільше.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Глави ДНР та ЛНР попросили Путіна...

Глави самопроголошених ДНР та ЛНР звернулися до Путіна з проханням допомогт...

thumbnail
hover

ЕС ввел свой пакет санкций против...

«Это будет большая боль для России»: ЕС ввел свой пакет санкций Министры ино...

thumbnail
hover

З чого розпочати репетиторство молодших класів?

Велика кількість людей замислювалася про те, щоб стати репетитором для діте...