День вуличної музики 2018 в Чернівцях — програма

уличная музыка черновцыУ Чернівцях наступного дня вуличної музики буде 5-м за рахунком, юбілейним, в якому візьме участь близько 500 виконавців. Музикантів і груп з Чернівецької області і самих Чернівців заявлено 110. Також на святі вуличної музики очікується маса гостей з інших міст України.
День вуличної музики в Чернівцях заплановано на 19 травня 2018 року. Професійні та аматорські виступи артисти продемонструють протягом дня з 12:00 до 22:00 на різних сценах. Також з 23:00 до 8:00 будкет працювати нічна сцена.

Організатори Дня вуличної музики 2018 у Чернівцях відзначають, що час і місце виступу артистів, а також повний список заявлених виступаючих заздалегідь не оголошуватимуть. Це необхідно, щоб уникнути стовпотворіння і сприяти рівномірному розподілу по всіх локаціях слухачів.

Так, в рамках Дня вуличної музики 2018 у Чернівцях працюватиме 5 денних сцен, одна нічна сцена, одна рухома сцена і одна інтерактивна локація. Головними локаціями будуть дворик Ратуші, щаблі Ратуші, вулиця Ольги Кобилянської, театральна площа, а також локація на міському пляжі на березі Прута.

Пропонуємо ознайомитися з програмою дня вуличної музики 2018 у Чернівцях.

12:00 — на Центральній площі, на сходах Ратуші відбудеться урочисте відкриття свята.

з 13:00 до 22:00 тут же, на сходах Ратуші, буде діяти фолк-сцена, з музикою польського, українського, румунського фольклору, а також слов’янського етносу.

З 13:00 до 22:00 в дворику Ратуші буде працювати сцена класичної музики.

З 13:00 до 22:00 на вулиці Кобилянської біля «Панської ґуральні» буде діяти акустична сцена, з виконавцями в Жарнов фолк, реггі, рок, акустична музика.

З 13:00 до 22:00 також на вулиці Кобилянської поруч з Целановскім літературним центром буде діяти основна сцена, де прозвучить інді, рок, джаз, фанк, поп-рок.

З 13:00 до 22:00 на Театральній площі буде працювати молодіжна сцена, з музикою в стилі хіп-хоп, реп, а також з вуличними танцями

Музичний тролейбус, який виступить в ролі рухомий сцени, курсуватиме з 13:00 до 22:00 за маршрутом від вулиці Південно-Кільцевій через Депот, вулицю Комарова, ТЦ Формаркет, готель Буковина, резиденцію митрополитів (ЧНУ), Гравітон, Дрожзавод до ТЦ Ашан на Хотинській.

З 23:00 до 8:00 на центральному міському пляжі на локації Маяк на Пруту буде діяти нічна сцена, де можна почути електронну музику.

З 23:00 до 21:00 на вулиці Кобилянської поруч з РАЦСом діятиме інтерактивна сцена для дітей, з ксилофоном і музичним килимком-піаніно.

Також на Центральній площі та на вулиці Ольги Кобилянської працюватимуть яркаркі хенд-мейд.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Рестораны Черновцов на корпоративы к Новому...

Несмотря на то, что на дворе только ноябрь, задумываться о новогодние корпор...

thumbnail
hover

Что тормозит запуск е-билета в Черновцах

билетВ Муниципальном инфоцентре рассказали о трудностях, которые возникли ...

thumbnail
hover

В центре Черновцов умер прохожий 15...

В Черновцах в четверг, 15 ноября, почти в центре города, произошел трагический...

Залишити коментар