День вуличної музики 2018 в Чернівцях — програма

уличная музыка черновцыУ Чернівцях наступного дня вуличної музики буде 5-м за рахунком, юбілейним, в якому візьме участь близько 500 виконавців. Музикантів і груп з Чернівецької області і самих Чернівців заявлено 110. Також на святі вуличної музики очікується маса гостей з інших міст України.
День вуличної музики в Чернівцях заплановано на 19 травня 2018 року. Професійні та аматорські виступи артисти продемонструють протягом дня з 12:00 до 22:00 на різних сценах. Також з 23:00 до 8:00 будкет працювати нічна сцена.

Організатори Дня вуличної музики 2018 у Чернівцях відзначають, що час і місце виступу артистів, а також повний список заявлених виступаючих заздалегідь не оголошуватимуть. Це необхідно, щоб уникнути стовпотворіння і сприяти рівномірному розподілу по всіх локаціях слухачів.

Так, в рамках Дня вуличної музики 2018 у Чернівцях працюватиме 5 денних сцен, одна нічна сцена, одна рухома сцена і одна інтерактивна локація. Головними локаціями будуть дворик Ратуші, щаблі Ратуші, вулиця Ольги Кобилянської, театральна площа, а також локація на міському пляжі на березі Прута.

Пропонуємо ознайомитися з програмою дня вуличної музики 2018 у Чернівцях.

12:00 — на Центральній площі, на сходах Ратуші відбудеться урочисте відкриття свята.

з 13:00 до 22:00 тут же, на сходах Ратуші, буде діяти фолк-сцена, з музикою польського, українського, румунського фольклору, а також слов’янського етносу.

З 13:00 до 22:00 в дворику Ратуші буде працювати сцена класичної музики.

З 13:00 до 22:00 на вулиці Кобилянської біля «Панської ґуральні» буде діяти акустична сцена, з виконавцями в Жарнов фолк, реггі, рок, акустична музика.

З 13:00 до 22:00 також на вулиці Кобилянської поруч з Целановскім літературним центром буде діяти основна сцена, де прозвучить інді, рок, джаз, фанк, поп-рок.

З 13:00 до 22:00 на Театральній площі буде працювати молодіжна сцена, з музикою в стилі хіп-хоп, реп, а також з вуличними танцями

Музичний тролейбус, який виступить в ролі рухомий сцени, курсуватиме з 13:00 до 22:00 за маршрутом від вулиці Південно-Кільцевій через Депот, вулицю Комарова, ТЦ Формаркет, готель Буковина, резиденцію митрополитів (ЧНУ), Гравітон, Дрожзавод до ТЦ Ашан на Хотинській.

З 23:00 до 8:00 на центральному міському пляжі на локації Маяк на Пруту буде діяти нічна сцена, де можна почути електронну музику.

З 23:00 до 21:00 на вулиці Кобилянської поруч з РАЦСом діятиме інтерактивна сцена для дітей, з ксилофоном і музичним килимком-піаніно.

Також на Центральній площі та на вулиці Ольги Кобилянської працюватимуть яркаркі хенд-мейд.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Відповідальність за несплату ЄСВ для роботодавців

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відпові...

thumbnail
hover

Чернівчани сплатили ЄСВ на 865 млн...

Протягом семи місяців цього року  працедавці Чернівців спрямували на соціа...

thumbnail
hover

Патрульная полиция Буковины осуществляет набор кандидатов...

В пресс-службе патрульной полиции Черновицкой области сообщается, что набор...

Залишити коментар