День міста Чернівці 2017

245623523День міста Чернівці 2017 традиційно відбудеться в перші вихідні жовтня. У нинішньому році святкування намічено на 7-8 жовтня.

Чернівецька міська рада оголосив дати проведення святкування і запрошує підприємців взяти участь у виставці-ярмарку з нагоди свята.

Традиційно з нагоди міського свята, який знаменує річницю з дня першої писемної згадки про Чернівці, проводяться різні святкові заходи, а також ярмарки, де всі бажаючі можуть придбати продукцію ресторанного господарства, солодощі від виробників хлібобулочних і кондитерських виробів, продукти бджільництва, картини, друковану продукцію , одяг і аксессари, а також вироби майстрів народних ремесел, сувеніри і так далі.

Участь у виставках-ярмарках — безкоштовна.

У програмі Дня міста 2017 Чернівцях очікується маса цікавих подій, розваг для чернівчан і гостей міста. Детальну програму та розклад заходів на День міста Чернівці 2017 дивіться незабаром на нашому сайті!

Також стало відомо, що до Дня міста 2017 Чернівцях може відбутися запуск поїзда міжнародного сполучення Чернівці — Сучава.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новий рік 2018 в Чернівці

Новорічні свята не за горами, і скоро Чернівці закружаться у святковій метуш...

thumbnail
hover

Головну ялинку привезуть до Чернівців 6-7...

Дерево для головної новорічної ялинки Чернівців вже вибрали. Струнка і пухн...

thumbnail
hover

Чернівецькі студентки перемогли на конкурсі документального...

На фестивалі документального кіно «Скарб Солідарності», який проходив 1...

Залишити коментар