День міста Чернівці 2017

245623523День міста Чернівці 2017 традиційно відбудеться в перші вихідні жовтня. У нинішньому році святкування намічено на 7-8 жовтня.

Чернівецька міська рада оголосив дати проведення святкування і запрошує підприємців взяти участь у виставці-ярмарку з нагоди свята.

Традиційно з нагоди міського свята, який знаменує річницю з дня першої писемної згадки про Чернівці, проводяться різні святкові заходи, а також ярмарки, де всі бажаючі можуть придбати продукцію ресторанного господарства, солодощі від виробників хлібобулочних і кондитерських виробів, продукти бджільництва, картини, друковану продукцію , одяг і аксессари, а також вироби майстрів народних ремесел, сувеніри і так далі.

Участь у виставках-ярмарках — безкоштовна.

У програмі Дня міста 2017 Чернівцях очікується маса цікавих подій, розваг для чернівчан і гостей міста. Детальну програму та розклад заходів на День міста Чернівці 2017 дивіться незабаром на нашому сайті!

Також стало відомо, що до Дня міста 2017 Чернівцях може відбутися запуск поїзда міжнародного сполучення Чернівці — Сучава.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

В Чернівцях раптово померла студентка-першокурсниця 16...

Раптово померла студентка Чернівецького національного університету імені ...

thumbnail
hover

Чернівчан попереджають про складні погодні умови...

У прес-службі Чернівецької міської ради попереджають про складні погодні ум...

thumbnail
hover

В Чернівці з візитом прибуває посол...

До Чернівців з візитом прибуває Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії па...

Залишити коментар