Чернівціжитлобуд здав в експлуатацію будинок по вулиці Гагаріна

image----------------------------------------0-VБудівельна фірма Чернівціжітлобуд 28 липня в урочистій обстановці здала в експлуатацію житловий будинок по вулиці Гагаріна. На церемонії були присутні керівництво компанії на чолі з генеральним директором Василем Гавриловичем Морозом. Також були присутні представники міської та крайової влади — мер Чернівців Олексій Каспрук, заступник міського голови Володимир Середюк, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та інші.

Як повідомили на церемонії відкриття, всього було здано 2066 комфортних і світлих квартир, будівля була побудована у відповідності з нормами і вимогами, в тому числі і в плані енергоефективності. Будівельна компанія Чернівціжітлобуд перебудувала адміністративна будівля під житловий будинок.

За словами міського голови Олексія Каспрука, міська влада зацікавлена ??в реінноваціі всього мікрорайону — від Прута до залізничного вокзалу. Крім того, ніяких промислових підприємств в центрі міста бути не повинно.

Генеральний директор Чернівціжітлобуда Василь Гаврилович Мороз і співробітники підприємства були нагороджені почесними грамотами мерії і Чернівецької обласної держадміністрації.

Прикріплення

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...