Чернівецький хакер видурив у мобільного оператора 1 млн грн

хакерыЖитель Чернівців здійснив незаконне втручання в роботу сервера одного з найбільших мобільних операторів України. В результаті він скористався наданим собі правом адміністратора і забезпечив по суті безлімітне використання 3G-інтернетом на рік. Сума, в яку оцінили збиток, нанесений чернівецьким хакером, перевищила 1 мільйон гривень.

Відзначимо, що представники одного з найбільших провайдерів мобільного зв’язку звернулися в поліцію, повідомив, що в роботу мережі і комп’ютерних систем компанії невідомі особи здійснили втручання. Були проведені необхідні оперативно-розшукові роботи, в результаті яких вдалося затримати 29-річного чернівчанина.

Як з’ясувалося, хакер здійснив втручання в роботу комп’ютерних мереж компанії ще на початку року. Використавши техніку підбору паролів, чоловік за допомогою білінгової системи поповнив ри своїх особистих рахунки на суму близько мільйона гривень. Крім того, чоловік в липні нинішнього року використовував більше 100 скретч-карт для поповнення мобільного зв’язку цього ж оператора, і сума на картах склала в цілому більше 10 тисяч гривень.

Помістити проживання затриманого було проведено обшук, в результаті якого було виявлено та вилучено серед іншого 3G-модеби з ізмененннимі номерами ESN.

За цією подією триває слідство. Також було відкрито кримінальне провадження.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП за участі таксі в Чернівцях...

ДТП за участю автомобіля однієї з служб таксі відбулося в Чернівцях на вулиц...

thumbnail
hover

В Чернівцях — акція протесту проти...

У Чернівцях активісти «Національного корпусу» перекрили рух в районі б...

thumbnail
hover

У помешканні голови Чернівціводоканалу СБУ проводять...

У квартирі начальника комунального підприємства Чернівціводоканал співроб...

Залишити коментар