Чернівецькій філармонії пропонують надати статус Національної

филарм чернДепутати чернівецької міської ради мають намір звернутись до Президента України та Міністерства культури з проханням про предоставолении Чернівецької обласної філармонії статусу «Національної».

Дане питання 29 грудня на сесії міської ради Чернівців підняла член виконавчого комітету Наталія Фрунзе.

За її словами, це досить давнє і навіть болюче питання, те, про що так мріяв нині покійний генеральний директор філармонії Анатолій Візнюк. Тому Наталія Фрунзе пропонує вирішити це питання в пам’ять про директора.

Рішення було підтримано депутатами міської ради. Таким чином, найближчим часом до Києва буде направлено відповідне звернення.

Нагадаємо, що нещодавно Наталія Фрунзе на своїй сторінці у Facebook написала звернення до депутатів Верховної Ради з Буковини, а також до депутатів Чернівецької міської ради з приводу присвоєння Чернівецької обласної філармонії статусу «Національної».

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Новогодние корпоративы в Черновцах

• Цены в ресторанах Черновцов  на корпоративы 2017 смотрите тут >>>   Ре...

thumbnail
hover

Землетрус в Чернівцях прогнозують на осінь...

ТЕРМІНОВО! У Чернівцях землетрус 28 грудня 2016 року! >>> У Румунії восени 2016...

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...

Коментарів

    • Щиро вдячна всім депутатам за підтримку пропозиції щодо надання Чернівецькій обласній філармонії статусу » Національної». Доземний уклін Вельмишановній Пані Наталії за втілення мрії мого покійного чоловіка, Візнюка Анатолія. Я вірю, що Президент, Верховна Рада приймуть позитивне рішення. Адже, такий потужний колектив, такі мистецькі цехи, народні, заслужені, Артисти без звання заслуговують статусу «Національна», Гастролі по Україні. Італії. Польщі, Кореї. Румунії… і завжди аплодують стоячи. З повагою і вдячністю дружина Візнюка Анатолія.

    • .Щиро вдячна всім депутатам за підтримку пропозиції щодо надання Чернівецькій обласній філармонії статусу » Національної». Доземний уклін Вельмишановній Пані Наталії за втілення мрії мого покійного чоловіка, Візнюка Анатолія. Я вірю, що Президент, Верховна Рада приймуть позитивне рішення. Адже, такий потужний колектив, такі мистецькі цехи, народні, заслужені, Артисти без звання заслуговують статусу «Національна», Гастролі по Україні. Італії. Польщі, Кореї. Румунії… і завжди аплодують стоячи. З повагою і вдячністю дружина Візнюка Анатолія