Чернівецькій філармонії пропонують надати статус Національної

филарм чернДепутати чернівецької міської ради мають намір звернутись до Президента України та Міністерства культури з проханням про предоставолении Чернівецької обласної філармонії статусу «Національної».

Дане питання 29 грудня на сесії міської ради Чернівців підняла член виконавчого комітету Наталія Фрунзе.

За її словами, це досить давнє і навіть болюче питання, те, про що так мріяв нині покійний генеральний директор філармонії Анатолій Візнюк. Тому Наталія Фрунзе пропонує вирішити це питання в пам’ять про директора.

Рішення було підтримано депутатами міської ради. Таким чином, найближчим часом до Києва буде направлено відповідне звернення.

Нагадаємо, що нещодавно Наталія Фрунзе на своїй сторінці у Facebook написала звернення до депутатів Верховної Ради з Буковини, а також до депутатів Чернівецької міської ради з приводу присвоєння Чернівецької обласної філармонії статусу «Національної».

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Обещали погасить кредит и выманили 50000...

Дознаватели полиции расследуют обстоятельства совершения мошенничества в ...

thumbnail
hover

Статистика результатов работы полиции Буковины за...

Буковинские полицейские проанализировали результаты своей работы за январ...

thumbnail
hover

За покушение на убийство буковинские полицейские...

Во время неожиданно возникшего между двумя мужчинами конфликта, один из них ...

Коментарів

    • Щиро вдячна всім депутатам за підтримку пропозиції щодо надання Чернівецькій обласній філармонії статусу » Національної». Доземний уклін Вельмишановній Пані Наталії за втілення мрії мого покійного чоловіка, Візнюка Анатолія. Я вірю, що Президент, Верховна Рада приймуть позитивне рішення. Адже, такий потужний колектив, такі мистецькі цехи, народні, заслужені, Артисти без звання заслуговують статусу «Національна», Гастролі по Україні. Італії. Польщі, Кореї. Румунії… і завжди аплодують стоячи. З повагою і вдячністю дружина Візнюка Анатолія.

    • .Щиро вдячна всім депутатам за підтримку пропозиції щодо надання Чернівецькій обласній філармонії статусу » Національної». Доземний уклін Вельмишановній Пані Наталії за втілення мрії мого покійного чоловіка, Візнюка Анатолія. Я вірю, що Президент, Верховна Рада приймуть позитивне рішення. Адже, такий потужний колектив, такі мистецькі цехи, народні, заслужені, Артисти без звання заслуговують статусу «Національна», Гастролі по Україні. Італії. Польщі, Кореї. Румунії… і завжди аплодують стоячи. З повагою і вдячністю дружина Візнюка Анатолія