Чернівецькі каратисти відзначились на Чемпіонаті Європи в Будапешті

каратеВ Угорщині, в Будапешті протягом 31 жовтня — 1 листопада відбувся 42-й Чемпіонат Європи з карате за версією WADOKAI, в якому взяли участь чернівецькі спортсмени. Власне, вихованці чернівецького клубу Тай-Сен виступили в складі збірної України. Спортсменам вдалось вибороти шість нагород в різних категорях.

Дмитро Карвацький завоював звання чемпіона Європи в індивідуальному куміте в категорії 12-13 років у вазі понад 60 кг. Микола Мануїла, який виступав в індивідуальному куміте серед кадетів (14-15 рпоків) у вазі та командному куміте з двома спортсменами з Сум Денисом Дорошом та Дмитром Шумаровим, виборов дві срідні медалі.

Володимир Вакарюк взяв «бронзу» у категорії 12-13 років у вазі до 50 гк, Михайло Панкратов також став бронзовим призером в категорії 14-15 років у вазі до 57 кг. Третє місце в командному куміте 12-13 років виграли Володимир Вакарюк, Дмитро Карвацький та Богдан Шумаров. Михайло Вепрюк, який такж представляв чернівецький клуб Тай-Сен, зайняв п’яте місце.