Чемпіоном світу з рукопашного бою став буковинець Анатолій Жураківський

рукопашникНа чемпіонаті світу з рукопашного бою, що проходив в Німеччині, в місті Штайнфурт, відмітились своїми досягненнями спортсмени з Буковини. Іван Штефюк, який є заслуженим тренером України, на змагання в Німеччину відправились шість чернівецькизх спортсменів, які змогли завоювати п’ять нагород.

Так, буковинець Анатолій Жураківський завоював звання чемпіона (повний контакт, 70 кг), і для чемпіонства йому потребно було перемогли спортсменів вз Узбекистану, Польщі, Бельгії та співвітчизника з України. Ще п’ять спортсменів з Чернівецької області завоювали бронзові медалі. Це Михайло Головач (80 кг, повний контакт), Тарас Мандрик (+85 кг, повний контакт), Сергій Раков (85 кг, повний контакт), а також Петро Вакула (75 кг, легкий контакт).

Усього у змаганнях з рукопашного бою на Чемпіонаті світу булиприсутні представники 17 країн. Українська команда посіла перше місце в повному контакті в командному заліку. Що стосується легкого контакта, то в командному заліку українська збірна є третьою. Українська жіноча збірна зайняла перше місце в командному заліку.