Буковинця оштрафували за перетин держкордону на дельтаплані

мото дельтапланУ жовтні 2017 житель Буковини незаконним чином перетнув державний кордон України з Румунією на мотодельтаплані. Суд в Чернівецькій області визнав чоловіка винним і присудив йому назаказаніе у вигляді адміністративного стягнення.

В Єдиному реєстрі судових рішень було опубліковано вирок суду. Відзначається, що не маючи жодних дозволів від Державної авіаційної служби України, без обслуговування повітряного руху плану польоту диспетчерським органам. Буковинець вилетів на повітряному судні типу мотодельтаплан в повітряний простір України. При цьому, чоловік перетнув українсько-румунський кордон, після чого опинився в повітряному просторі Румунії.

Після цього буковинець перетнув кордон назад, також по повітрю, зробивши посадку на околицях села Буденець Сторожинецького району. Там його виявили і затримали співробітники правоохоронних органів.

Угода про визнання провини прокурор і обвинувачений підписали в червні 2018 року. Дана угода була затверджена судом, і обвинуваченому виписали за правопорушення штраф у розмірі 8500 гривень. Крім того, постановою суду було вирішено вилучити мотодельтаплан у порушника.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

ДТП в Чернівцях на Героїв Майдану...

На вулиці Героїв Майдану в Чернівцях у вівторок, 17 липня, сталася аварія. Про ...

thumbnail
hover

В Чернівцях вирішено проблему з нестачею...

Інформацію про брак хлору для очищення водопровідної води спростували в ком...

thumbnail
hover

На Буковині помер сильно обгорілий чоловік

В результаті роботи зі зварювальним апаратом 29-річний буковинець Андрій Про...

Залишити коментар