Буковинця оштрафували за перетин держкордону на дельтаплані

мото дельтапланУ жовтні 2017 житель Буковини незаконним чином перетнув державний кордон України з Румунією на мотодельтаплані. Суд в Чернівецькій області визнав чоловіка винним і присудив йому назаказаніе у вигляді адміністративного стягнення.

В Єдиному реєстрі судових рішень було опубліковано вирок суду. Відзначається, що не маючи жодних дозволів від Державної авіаційної служби України, без обслуговування повітряного руху плану польоту диспетчерським органам. Буковинець вилетів на повітряному судні типу мотодельтаплан в повітряний простір України. При цьому, чоловік перетнув українсько-румунський кордон, після чого опинився в повітряному просторі Румунії.

Після цього буковинець перетнув кордон назад, також по повітрю, зробивши посадку на околицях села Буденець Сторожинецького району. Там його виявили і затримали співробітники правоохоронних органів.

Угода про визнання провини прокурор і обвинувачений підписали в червні 2018 року. Дана угода була затверджена судом, і обвинуваченому виписали за правопорушення штраф у розмірі 8500 гривень. Крім того, постановою суду було вирішено вилучити мотодельтаплан у порушника.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Что тормозит запуск е-билета в Черновцах

билетВ Муниципальном инфоцентре рассказали о трудностях, которые возникли ...

thumbnail
hover

В центре Черновцов умер прохожий 15...

В Черновцах в четверг, 15 ноября, почти в центре города, произошел трагический...

thumbnail
hover

Тройное ДТП в Черновцах на Русской...

На улице Русской в ​​Черновцах в среду, 14 ноября, произошла дорожная авария ...

Залишити коментар