Буковинці почали відмовлятись від монетизації субсидій

субсидииЗа невикористані субсидії в рамках монетизації зекономлених коштів в Чернівецькій області виплати компенсацій складуть близько 34 мільйони гривень.

Як відзначають в Департаменті соціального захисту населення Чернівецької обласної держадміністрації, в цілому, буде виділена сума в розмірі 33 мільйонів 868,3 тисячі гривень, яка буде виплачна 52 802 особам.

За словами глави департаменту Віталія Савкіна, мова йде про зекономлених засобах субсидії для тих платників, які використовували природний газ і електроенергію для опалення житла, а не тільки для приготування їжі або освітлення.

Районні управління праці та соціального захисту населення прийняли вже 9726 заяв про виплати зекономленої субсидії. З них більша частина — 9703 заяви — за газопостачання. Якщо хочете отримати кошти за заощаджену субсидію є час подати заяву — їх приймають включно до 31 серпня. Всі необхідні списки осіб, які претендують на виплати в рамках монетизації, є у соцпрацівників. Максимум, який можна отримати за газопостачання — 695,75 грн., Що еквівалентно 100 кубометрів природного газу. Максимальна компенсація за електрику складає 135 гривень і порівнянна з 150 кВт електроенергії.

Проте, вже п’ятеро буковинців написали заяви про відмову від виплат монетизації, загальна сума яких склала 753,86 гривень. Причина відмов — в занадто малих сумах. Одна сім’я, наприклад, змогла заощадити на субсидії за все 2,37 гривні — саме таку компенсацію їм нарахували до виплати.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Чернівецький школяр виграв стипендію на навчання...

Чернівчанин Артур Качур, який є випускником гімназії №5, взяв участь в міжна...

thumbnail
hover

Велодень в Чернівцях відбудеться 3 червня

Всіх любителів велосипедної їзди запрошують на Велодень-2018, який пройде в Че...

thumbnail
hover

В Чернівцях створюють павільон для гри...

Павільйон для гри в шахи незабаром з’явиться в міському парку культури і ...

Залишити коментар