Буковинським бюджетникам до кінця року виплатять борги по зарплаті

зарплатаСпівробітникам бюджетних установ на Буковині заборгували по зарплаті. В цілому, в Чернівецькій області заборгованість із зарплати бюджетникам склала понад 50 мільйонів гривень. При цьому, найбільші заборгованості в Кельменецькому, Заставнівському, Сокирянському та Путильському районах, а також частково — в Путильському та Вижницькому районах.

У Сокирянах співробітників відправляли у відпустку без зарплати. У Заставнівському районній раді 15 співробітників апарату разом з головою районної ради відправили на 2 тижні у відпустку без збереження зарплати. В якості причини заборгованостей у Чернівецькій обласній держадміністрації називають неправильні управлінські рішення.

За словами директора департаменту фінансів Чернівецької ОДА, ряд питань вирішується в районах, на місцях, тому вони не можуть залежати від рішень обласної ради. Розгалуженість установ бюджетної сфери в районах привела до браку фінансування. Тим часом, некотоире райони не привели штатну чисельність бюджетних установ у відповідність з можливостями.

Дякова зазначила, що в даний час питання вже вирішено, і на поточному тижні всі співробітники бюджетної сфери області отримають розрахунок по зарплаті в повному обсязі. Кошти надані частково з обласного бюджету, а також за рахунок стабілізаційної та медичної субвенції.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

В Чернівцях раптово померла студентка-першокурсниця 16...

Раптово померла студентка Чернівецького національного університету імені ...

thumbnail
hover

Чернівчан попереджають про складні погодні умови...

У прес-службі Чернівецької міської ради попереджають про складні погодні ум...

thumbnail
hover

В Чернівці з візитом прибуває посол...

До Чернівців з візитом прибуває Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії па...

Залишити коментар