Буковина — серед аутсайдерів за темпами ремонту доріг

дорога ремонт За повідомленням міністра інфраструктури України, за темпами використання коштів від таможеного експерименту і субвенцій з державного бюджету на ремонт і будівництво доріг в Україні, найбільш відстаючими областями є Житомирська і Сумська області.

Так, за темпами ремонту доріг гірші показники у Житомирській області (3%), у Сумській (7%), Полтавській і Чернівецькій (по 8%), Херсонській і Рівненській областей (по 9%).

Науілучшіе показники демонструють такі регіони — Запорізька область (45%), Тернопільська (43%), Івано-Франківська (37%), Закарпатська (36,5%), Кіровоградська (35%), Дніпропетровська (34%) і Одеська область ( 32%).

Варто зазначити, що Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) з 1 січня 2018 року відповідає тільки за 50 тисяч кілометрів автомобільних доріг України. При цьому, під керуванням місцевої влади з гарантованим фінансуванням з Дорожнього фонду в обсязі 35% від надходжень знаходиться 120 тисяч кілометрів інших доріг.

На обласні адміністрації і місто Київ 35% державного Дорожнього фонду, а саме — 11,53 мільярда гривень — буде спрямовано в нинішньому році. Бюджет Києва отримає найбільшу субвенцію в розмірі 1,15 мільярда гривень.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Рестораны Черновцов на корпоративы к Новому...

Несмотря на то, что на дворе только ноябрь, задумываться о новогодние корпор...

thumbnail
hover

Что тормозит запуск е-билета в Черновцах

билетВ Муниципальном инфоцентре рассказали о трудностях, которые возникли ...

thumbnail
hover

В центре Черновцов умер прохожий 15...

В Черновцах в четверг, 15 ноября, почти в центре города, произошел трагический...

Залишити коментар