Буковина — серед аутсайдерів за темпами ремонту доріг

дорога ремонт За повідомленням міністра інфраструктури України, за темпами використання коштів від таможеного експерименту і субвенцій з державного бюджету на ремонт і будівництво доріг в Україні, найбільш відстаючими областями є Житомирська і Сумська області.

Так, за темпами ремонту доріг гірші показники у Житомирській області (3%), у Сумській (7%), Полтавській і Чернівецькій (по 8%), Херсонській і Рівненській областей (по 9%).

Науілучшіе показники демонструють такі регіони — Запорізька область (45%), Тернопільська (43%), Івано-Франківська (37%), Закарпатська (36,5%), Кіровоградська (35%), Дніпропетровська (34%) і Одеська область ( 32%).

Варто зазначити, що Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) з 1 січня 2018 року відповідає тільки за 50 тисяч кілометрів автомобільних доріг України. При цьому, під керуванням місцевої влади з гарантованим фінансуванням з Дорожнього фонду в обсязі 35% від надходжень знаходиться 120 тисяч кілометрів інших доріг.

На обласні адміністрації і місто Київ 35% державного Дорожнього фонду, а саме — 11,53 мільярда гривень — буде спрямовано в нинішньому році. Бюджет Києва отримає найбільшу субвенцію в розмірі 1,15 мільярда гривень.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

150 вантажівок зібралися на Порубному. Утворилася...

Чернівецька митниця ДФС інформує про значну чергу перед пунктом пропуску Вк...

thumbnail
hover

На Буковині здійснюється фото та відео...

На Буковині прикордонники Чернівецького загону ВконтактеFacebookTwitterGoogle+E-mail

thumbnail
hover

Козак 4-ї сотні Самооборони Майдану Михайло...

Чернівецький депутат Верховної Ради України з фракції «Народний фронт» Вко...

Залишити коментар