Буковина отримає 2 тисяч вакцин від кору

вакцинаЗа інформацією директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Оксани Андрієць, Буковина найближчим часом отримає 2 тисячі додаткових доз вакцини від кору.

Вакцини після перерозподілу були передані з Черкаської, Чернігівської, Вінницької та Херсонської областей. Крім того, ще 2 тисячі доз передбачається отримати найближчим часом з Харківської області.

В першу чергу вакцини після розподілу були передані в райони, де вони були в недостатній кількості. Йдеться про Чернівці, Глибоцький, Хотинський, Сторожинецький та Новоселицький райони. На сьогоднішній день вакцина присутня на всій території Чернівецької області.

Андрієць також нагадала, що від кір не має специфічного лікування, і вакцинація виявляється єдиним способом захисту свого здоров’я. Також вона зазначила, що протягом 2017-2018 років в Буковині почали проводити додаткові вакцинації проти кору. За цей час вакцини отримали понад 44 тис. Буковинців. Тільки в січні цього року вакцина, що залишились з 2017 року, було вакциновано 3 900 дітей. З січня цього року на даний момент було зареєстровано 509 випадків захворювання корінням, у тому числі і у 386 дітей. За останнє неділю в Чернівецькій області на кір хворіло 67 людей, в тому числі і 42 дитини.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Карантин в Чернівцях закінчився — з...

У Чернівецьких школах сьогодні, 23 лютого — останній день карантину. Вже з ...

thumbnail
hover

На Буковині дитина померла внаслідок пневмонії

У Кельменецькому районі Чернівецької області зафіксували летальний резуль...

thumbnail
hover

В Чернівях біля ратуші протестують продавці...

Продавці м’яса протестують 21 лютого в будівлі ратуші в Чернівцях. Варто в...

Залишити коментар