Буковина отримає 2 тисяч вакцин від кору

вакцинаЗа інформацією директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Оксани Андрієць, Буковина найближчим часом отримає 2 тисячі додаткових доз вакцини від кору.

Вакцини після перерозподілу були передані з Черкаської, Чернігівської, Вінницької та Херсонської областей. Крім того, ще 2 тисячі доз передбачається отримати найближчим часом з Харківської області.

В першу чергу вакцини після розподілу були передані в райони, де вони були в недостатній кількості. Йдеться про Чернівці, Глибоцький, Хотинський, Сторожинецький та Новоселицький райони. На сьогоднішній день вакцина присутня на всій території Чернівецької області.

Андрієць також нагадала, що від кір не має специфічного лікування, і вакцинація виявляється єдиним способом захисту свого здоров’я. Також вона зазначила, що протягом 2017-2018 років в Буковині почали проводити додаткові вакцинації проти кору. За цей час вакцини отримали понад 44 тис. Буковинців. Тільки в січні цього року вакцина, що залишились з 2017 року, було вакциновано 3 900 дітей. З січня цього року на даний момент було зареєстровано 509 випадків захворювання корінням, у тому числі і у 386 дітей. За останнє неділю в Чернівецькій області на кір хворіло 67 людей, в тому числі і 42 дитини.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Чернівці не будуть відмовлятись від приватних...

Перше питання порядку денного на позачерговій сесії було розглянуто депута...

thumbnail
hover

На Буковині чоловік хотів оформити закордонний...

Порушник в Чернівецькій області спробував оформити для себе документи для в...

thumbnail
hover

В Чернівцях за добу втопились три...

Протягом одного дня — четверга, 24 травня, в Чернівцях сталося одразу три т...

Залишити коментар