Буковина отримає 2 тисяч вакцин від кору

вакцинаЗа інформацією директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Оксани Андрієць, Буковина найближчим часом отримає 2 тисячі додаткових доз вакцини від кору.

Вакцини після перерозподілу були передані з Черкаської, Чернігівської, Вінницької та Херсонської областей. Крім того, ще 2 тисячі доз передбачається отримати найближчим часом з Харківської області.

В першу чергу вакцини після розподілу були передані в райони, де вони були в недостатній кількості. Йдеться про Чернівці, Глибоцький, Хотинський, Сторожинецький та Новоселицький райони. На сьогоднішній день вакцина присутня на всій території Чернівецької області.

Андрієць також нагадала, що від кір не має специфічного лікування, і вакцинація виявляється єдиним способом захисту свого здоров’я. Також вона зазначила, що протягом 2017-2018 років в Буковині почали проводити додаткові вакцинації проти кору. За цей час вакцини отримали понад 44 тис. Буковинців. Тільки в січні цього року вакцина, що залишились з 2017 року, було вакциновано 3 900 дітей. З січня цього року на даний момент було зареєстровано 509 випадків захворювання корінням, у тому числі і у 386 дітей. За останнє неділю в Чернівецькій області на кір хворіло 67 людей, в тому числі і 42 дитини.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Відповідальність за несплату ЄСВ для роботодавців

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відпові...

thumbnail
hover

Чернівчани сплатили ЄСВ на 865 млн...

Протягом семи місяців цього року  працедавці Чернівців спрямували на соціа...

thumbnail
hover

Патрульная полиция Буковины осуществляет набор кандидатов...

В пресс-службе патрульной полиции Черновицкой области сообщается, что набор...

Залишити коментар