Пожежу на складі макулатури в Чернівцях гасили чотири години
Боротьба з вогнем в Чернівцях на вулиці Севастопольській тривала протягом чотирьох годин — зайнявся склад з макулатурою.
Спочатку люди спробували самотужки подолати пожежу, однако зрозумівши, що їм це не під силу, вернулись у службу порятунку 101. Повідомлення про пожежу надйішло в середу 5 серпня о 17:40. Як повідомляється, на момент приїзду рятувальників пожежа охопила площу 500 квадратних метрів. Ознайомившись з ситуацією, пожежники оголосили другий номер виклику та запросили допомогут.
В навісах складських приміщень зберігалась макулатура — легкозаймистий матеріал, через що пожежа дуже швидко поширювалась далі. Окрі мтого, існувала небезпека перекидання полум’я на сусіднє складське приміщення, де у ємностях зберігалось пальне. Спочатку рятівники охолодили бочки, після чого вберегли їх від вибуху, відкотивши на безпечну відстань від місця пожежі.
Локалізувати пожежу вдалось в 18:28, а ліквідувати — о 21:30. При цьому в результаті вогнем було частково знищено покрівлю павільйона, де зайнялась пожежа, а також частково знищено покрівлю сусіднього складу. Вогонь знищив також і макулатуру. В результаті пожежі постраждалих та загиблих немає ,анразі встановлюються причини пожежі.
Ще новини Чернівців
Обещали погасить кредит и выманили 50000...
Дознаватели полиции расследуют обстоятельства совершения мошенничества в �...
Статистика результатов работы полиции Буковины за...
Буковинские полицейские проанализировали результаты своей работы за январ�...
За покушение на убийство буковинские полицейские...
Во время неожиданно возникшего между двумя мужчинами конфликта, один из них ...