Винуватця смертельної ДТП на проспекті посадять на 6,5 років

ночь дтпВодія, який на смерть збив студентку в Чернівцях на проспекті Незалежності, засудили на 6,5 років позбавлення волі. Про винесення відповідного вироку повідомили в прес-службі прокуратури Чернівецької області.

З доводами прокурора-процесуального керівника прокуратури Чернівецької області погодився Шевченківський районний суд міста Чернівці. 39-річного жителя села Чагор Глибоцького району Чернівецької області визнали винним в порушенні правил дорожнього руху, які призвели до загибелі потерпілої.

Нагадаємо, смертельна аварія сталася 4 листопада 2017 року. Обвинувачений перебував в стані алкогольного сп’яніння і був позбавлений права керувати транспортними засобами, проте, будучи за кермом авто марки Mercedes-Benz Vito, здійснив наїзд на пішохода — 19-річну дівчину, яка переходила дорогу на регульованому перехідному переході на проспекті Незалежності на дозволяючий сигнал світлофора. Дівчина померла на місці події від отриманих травм. Злочинець на авто зник з місця злочину, і до 7 листопада переховувався від слідства.

Суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6,5 років.

Загибла в ДТП дівчина — 19-річна Катерина Ничипорук — навчалася в Буковинському медичному університеті, а також працювала фармацевтом в аптеці.

Ще новини Чернівців

thumbnail
hover

Обещали погасить кредит и выманили 50000...

Дознаватели полиции расследуют обстоятельства совершения мошенничества в �...

thumbnail
hover

Статистика результатов работы полиции Буковины за...

Буковинские полицейские проанализировали результаты своей работы за январ�...

thumbnail
hover

За покушение на убийство буковинские полицейские...

Во время неожиданно возникшего между двумя мужчинами конфликта, один из них ...