60-річну буковинку в лісі вкусила отруйна змія
У Сторожинецькому районі Чернівецький області в селі Верхні Петрівці 60-річна місцева мешканка постраждала від укусу змії.
Як стало відомо, жінка вирушила за ягодами в ліс і не помітила в траві отруйну змію. Гадюка вкусила жінку в руку. Постраждалу оперативно доставили в Сторожинецьку центральну районну лікарню.
За інформацією прес-служби Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, стан постраждалої оцінюється як задовільний. Медустанову забезпечено противозмеиной сироваткою в достатньому обсязі.
У ГСЧС нагадали, що з встановленням теплої погоди люди частіше виїжджають на природу, особливо, на водойми, в ліс, за місто, де нерідко живуть змії. У Карпатах зустрічаються мідянка, вуж, гадюка звичайна, веретеница, безнога ящірка, яку нерідко приймають за змію. Мідянка і гадюка звичайна є отруйними. У нинішньому році в медустанови Чернівецькій області з укусами змій вже надходили кілька пацієнтів, в тому числі і діти.
Укуси змій жінки і діти переносять важче, ніж чоловіки. При укусі змії необхідно якомога швидше знерухомити укушенную кінцівку, так як при русі отрута швидше проникає в кров. Кінцівка потрібно по максимуму звільнити від одягу, браслетів, шкарпеток і іншого, щоб уникнути набряку. Також потерпілому дають достатню кількість рідини — води або чаю. Після слід негайно доставити в найближчу лікарню. Пропонуємо ознайомитися з алгоритмом дій першої допомоги при укусі змії. Місце укусу треба акуратно, але ретельно промити водою. Потерпілий повинен бути розміщений так, щоб місце укусу розташовувалося нижче тіла. Далі слід розташувати вище рани пов’язку, починаючи зверху і спускаючись поступово. Пов’язка повинна бути досить тугий, щоб попередити повернення венозної крові і не допустити поширення з її допомогою отрути по тілу. Поряд з цим, пов’язка не повинна перешкоджати руху крові по артеріях. Якщо пов’язка була накладена правильно, пульс буде прощупується нижче неї, в той час як вени кілька роздуються. Укус може кровоточити після накладення пов’язки. Це дозволить крові самостійно вивести з рани частина отрути. Пошкоджену кінцівку необхідно іммобілізувати за допомогою шини. Далі слід накласти холодний компрес, бажано, з льодом, щоб не допустити можливе поширення отрути.
Ще новини Чернівців
Обещали погасить кредит и выманили 50000...
Дознаватели полиции расследуют обстоятельства совершения мошенничества в ...
Статистика результатов работы полиции Буковины за...
Буковинские полицейские проанализировали результаты своей работы за январ...
За покушение на убийство буковинские полицейские...
Во время неожиданно возникшего между двумя мужчинами конфликта, один из них ...