11-річний чернівецький шахіст здобув перемогу в обласному турнірі

шахматіВ Чернівцях, в шаховому клубі «Біла тура» відбулись змагання в рамках Чемпіонату Чернівецької області серед юнаків та дівчат до 20 років. Організатором турніру став «Альянс професійних шахістів». Даний чемпіонат став експериментальним, оскільки шахісти брали участь у вищій та першій лігах змагань. Кандидати у майстри спорту домінували в вищій лізі: це Олексій Білич (11 років) та Денис Михайлюк (18 років).  Обидва хлопці набрали однакову кількість балів. В додатоковому поєдинку — швидкі шахи, бліц, який було проведено між двома шахістами, і визначився переможець, яким став Олексій Білич — 2,5: 1,5. З першим місцем Олексій тепер має право виступати в фіналі Чемпіонату Чернівецької області, який відбудеться вже навесні — 18-30 квітня.

Боротьба за третє місце змагань виявилась не менш цікавою. За призове місце змагались між собою Юрій Лугош та Владислав Хриков, які набрали в основній частині змагань порівну очок. За результатами додаткового матчу Юрій Лугош переміг з результатом 3:1 та здобув третє місце змагань.

Що стосується змагань в першій шаховій лізі, то Володимир Бонгерс тут виявився переможцем, завдяки чому наступного року він має право виступати вже у вищій лізі. Ален Михальчук та Олександр Урсуляк зайняли відповідно друге та третє місця. Дівчата також продемонстрували своє знання шахів. Кращою серед дівчаток з результатом четверте місце стала Анастасія Тимкул.